Holenderski nóż do serów twardych i do pizzy Oslo Np. 5 Boska

Kod produktu: BO-320113
Marka: Boska
CENA: 199,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Holenderski nóż do serów twardych i do pizzy Oslo Np. 5 Boska. Pozwoli ci kroić ser jak prawdziwy profesjonalista. Dzięki tej poręcznej wersji kuchennej klasycznego noża możesz z łatwością ciąć półtwarde lub bardzo twarde sery. Pizzę i inne potrawy można również kroić na małe kawałki w krótkim czasie.

Naturalny wygląd

Dzięki półokrągłemu nożowi, można ciąć ser lub pizzę prostym ruchem kołysania ostrza. Uchwyty z drewna dębowego nadają nożowi naturalny wygląd. Ponadto, jest to bardzo bezpieczny nóż, ponieważ zawsze używasz dwóch rąk do cięcia. Nie będzie tu niepotrzebnej krwi.

Nóż tnie po obu stronach

Ta supergwiazda wśród noży serowych jest objęta 10-letnią gwarancją. Oznacza to, że będziesz mógł ciąć najsmaczniejsze składniki na drobne kawałki przez wiele lat. Pomimo zakrzywionego kształtu, ten nóż tnie w idealnie proste linie! Oznacza to, że masz formę i funkcję w jednym.

  • Długość: 51 cm
  • Długość ostrza: 30 cm
  • Szerokość: 4 cm
  • Waga: 0,36 kg
  • Materiał: stal nierdzewna, drewno dębowe
  • Zaleca się myć ręcznie
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Holenderski nóż do serów twardych i do pizzy Oslo Np. 5 Boska

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Boska Holland oferuje większy asortyment wysokiej jakości akcesoriów do serów niż jakakolwiek inna firma na świecie. Nasz asortyment jest dostępny w 90 różnych krajach. Poza kompletnymi koncepcjami "plug and play" dla specjalistycznych sklepów, dostarczamy również domowe rozwiązania dla miłośników sera.

NEWSLETTER
@