Garnek do szparagów stalowy z wkładem 4,1 Litra Barazzoni

Kod produktu: 487051016
  opinie: 0
Dostępna ilość: 9 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 206,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Garnek do szparagów i warzyw stalowy z wkładem Barazzoni. Świetny klasyk do codziennego gotowania. Garnek z wkładem i szklaną pokrywą na szparagi i warzywa Barazzoni jest bardzo wszechstronny: obowiązkowy na wiosnę, w sezonie, w którym szparagi są królem, niezbędny element w ciągu całego roku do gotowania wszystkich warzyw.

3-częściowy steamer do szparagów zapewnia gotowanie pędów przy użyciu niewielkiej ilości wody, aby końcówki parowały delikatnie, co zapewni idealną, chrupiącą, delikatną konsystencję.

Garnek ze stali nierdzewnej 18/10, praktyczny kosz z siatki i pokrywa ze szkła hartowanego, aby zobaczyć warzywa podczas gotowania, oraz odpowietrznik. Jego potrójne, stalowo-aluminiowe dno nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym do indukcji. Do gotowania i serwowania - elegancja i nowoczesność łączy się z funkcjonalnością.

  • Pojemność: 4,1 Litra
  • Wysokość: 24 cm
  • Średnica: 16 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10
  • Można myć w zmywarce
  • Na wszystkie rodzaje kuchenek także indukcyjne


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Od ponad sześćdziesięciu lat Barazzoni jest liderem w produkcji garnków i patelni ze stali nierdzewnej. W ciągu ostatnich dziesięciu lat firma stopniowo rozszerzała swoją produkcję o nieprzywierające aluminium. Dziś firma prezentuje się jako rzeczywistość, która może zaoferować wszystko, czego potrzebujesz w kuchni do przygotowywania żywności: szeroki i zróżnicowany asortyment naczyń z różnych materiałów.

Made in Italy

NEWSLETTER
@