Garnek do makaronu, stalowy durszlak, łyżki do spaghetti Mayflower GreenPan

Kod produktu: CC001593-001
Marka: GreenPan
Dostępna ilość: 3 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 599,00 zł
ILOŚĆ: -+

Garnek do makaronu, stalowy durszlak, łyżki do spaghetti Mayflower GreenPan. Kompletny zestaw w klasycznej formie do przygotowania pysznego spaghetti. Zestaw, który przeniesie Cię do starych, dobrych czasów, wprowadzając dodatkowo najnowsze technologie, abyś mógł być na bieżąco.

Garnek z powłoką ceramiczną non-stick Thermolon™ Infinity, wzbogaconą diamentami, która jest wyjątkowo trwała do gotowania i zapewnia szybkie, równomierne nagrzewanie za każdym użyciem. Powłoka jest nieprzywieralna.

Użyty diament posiada 4-krotnie większe przewodnictwo cieplne niż miedź, jest materiałem niewchodzącym w reakcje chemiczne, ma naturalne właściwości antyprzywieralne i jest najtwardszym materiałem znanym człowiekowi.

Solidny, aluminiowy korpus garnka. wyposażony jest w energooszczędne, aluminiowe dno indukcyjne Magneto™, nasycone cząsteczkami ferromagnetycznymi do stosowania na wszystkich rodzajach płyt grzewczych. Dodatkowo dno jest uszlachetnione rozproszonymi cząsteczkami miedzi. Wytworzone ciepło rozprowadzane jest równomiernie i dzięki temu spód jest znacznie mniej podatny na deformacje.

Łatwe do czyszczenia wnętrze garnka oszczędza Twój czas i energię w kuchni. Drewniane uchwyty łyżek - Stay Cool są eleganckie, ergonomiczne, wygodne i chronią dłonie przed poparzeniem.

Skład zestawu:

  1. garnek do gotowania makaronu 24 cm (średnica dna 20 cm)
  2. pokrywka do garnka 24 cm
  3. durszlak stalowy 24 cm
  4. łyżka kuchenna duża
  5. łyżka do spaghetti
  • Materiał: aluminium, drewno, stal niedzewna, szkło, powłoka ceramiczna
  • Materiały wolne od PFOA, nie zawierają ołowiu i kadmu
  • Należy myć ręcznie
  • Nie używać w piekarnikach
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Garnek do makaronu, stalowy durszlak, łyżki do spaghetti Mayflower GreenPan

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

GreenPan to belgijska firma, która zrewolucjonizowała rynek sprzętów kuchennych.

Powstała w 2007 roku i w ciągu zaledwie czerech lat odniosła ogromny sukces na całym świecie. Dziś jest już obecna na 6 kontynentach, w ponad 70 krajach. Do dziś sprzedano ok. 6 mln. garnków i patelni.

NEWSLETTER
@