Forma okrągła do chleba z kloszem Kitchen Craft

Kod produktu: KCHMCLOCHERD
CENA: 258,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Forma okrągła do chleba z kloszem Kitchen Craft. Przekonaj się, jak łatwo jest uzyskać pyszny domowy chleb rzemieślniczy! Forma zaprojektowany w celu odtworzenia kopułowego, tradycyjnego, ceglanego pieca do chleba. Nieszkliwiony, kamionkowy klosz tworzy głębię skórki i chrupiącego wypieku. Ciasto na chleb odkłada się w kloszu do drugiego wyrastania i kiedy jest gotowe, wsadź go do piekarnika, aby upiec. Specjalnie wykonana wypukła pokrywa zatrzymuje parę i utrzymuje równomierną temperaturę pieczenia, pozostawiając chleb z grubą, chrupiącą skórką i lekkim w środku.

Kolekcja Home made oferuje to, co najlepsze w gotowaniu, co zapewniła natura.

  • Materiał: ceramika nieszkliwiona
  • Średnica: 30 cm
  • Wysokość: 19 cm
  • Odporny na temperaturę do 220°C

UWAGA!

  1. Przed pierwszym użyciem należy wygrzać klosz w piekarniku przez minimum 1 godzinę w celu utwardzenia kamionki.
  2. Produkt należy czyścić dopiero po wystygnięciu. Najlepiej poprzez mechaniczne usunięcie pozostałości ciasta. Używanie wody do czyszczenia może powodować nasiąknie kamionki, co z kolei prowadzi do pękania podczas pieczenia.
  3. Z biegiem czasu klosz zacznie nabierać ciemniejszych plam. Jest to normalne zjawisko i nie ma wpływu na właściwości klosza.
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma okrągła do chleba z kloszem Kitchen Craft

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@