Forma do wilgotnej babki spiralna Savarin Lekue

Kod produktu: 1211820R01M017
Marka: Lekue
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 61,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Forma do wilgotnej babki spiralna Savarin Lekue. Stwórz oryginalny savarin* i osiągnij idealny wypiek dzięki doskonałej formie do pieczenia. Lekki, elastyczny, nieprzywierający, bezpieczny silikon sprawia, że ciasto jest łatwo wyjąć z formy. Formy można używać w mikrofalówce, piekarniku, zamrażarce oraz można myć w zmywarce.

Przepis na babkę znajduje się w dołączonej do formy książeczce z przepisami w 12 wersjach językowych (bez j. polskiego).

*savarin jest następczynią babki Au Rhum. Według historycznych zapisków, w połowie XIX wieku jeden z braci Julien, słynnych paryskich cukierników, eksperymentował z przepisem na tradycyjną babkę, pozbył się bakalii i nasączył ciasto syropem swojego pomysłu. Babkę nazwał na cześć wielkiego smakosza Brillat-Savarina. Babka Savarin podawana jest zarówno na zimno, jak i na ciepło. W przypadku podawania babki na zimno, otwór babki wypełnia się bitą śmietaną i owocami gotowanymi w syropie, babkę na ciepło podaje się natomiast z gorącym sosem owocowym.

  • Średnica: 20 cm
  • Wysokość: 7,8 cm
  • Pojemność: 1 Litr
  • Materiał: silikon platinum
  • Można myć w zmywarce
  • UWAGA: nie używać ostrych narzędzi wewnątrz formy. Nie używać funkcji grill w piekarniku.
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma do wilgotnej babki spiralna Savarin Lekue

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  08-06-2020   KIJ

DOBRA FORMA DO BABKI

  27-05-2020   ala

sprawdzona, super działa


Kategorie, w których występuje produkt:

Lekue to firma, która jako pierwsza w świecie opatentowała i wprowadziła na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu używanego w kuchni - silicone platinum. Dziś marka ta rozwija ofertę o innowacyjne produkty oraz użyteczne akcesoria kuchenne.

NEWSLETTER
@