Forma do babki Crown Gold Nordic Ware

Kod produktu: 91777

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Formy na babkę piaskową

Opis produktu

Forma do pieczenia baby wielkanocnej Crown Gold marki Nordic Ware. Duża, aluminiowa forma do pieczenia Crown w nowej wersji o kolorze nasyconego złota. Misterny wzór oraz stylistyka formy nawiązuje do skandynawskich korzeni marki - tradycyjnych i jednocześnie ponadczasowych.

Forma wykonana z wysokiej jakości kutego aluminium. Zastosowanie takiego materiału sprawi, że temperatura rozłoży się równomiernie i baba będzie równo wypieczona. Aluminium ma właściwości nieprzywierające, co ułatwia wyjmowanie wypieków z formy i jej mycie. Przed każdym użyciem zaleca się posmarować formę tłuszczem i delikatnie obsypać wnętrze mąką. Nie zaleca się wypełniania formy do jej pełnej wysokości, wystarczy umieścić w niej tyle ciasta aby ¼ wysokości pozostała pusta.

Dla uzyskania najlepszego odwzorowania kształtu należy przed włożeniem wypełnionej ciastem formy do piekarnika kilka razy uderzyć nią o blat stołu tak, aby ciasto dokładnie ją wypełniło. W ten sposób pozbędziemy się pęcherzyków powietrza, które mogły pozostać w cieście. Podczas użytkowania formy nie powinno się stosować ostrych narzędzi kuchennych, ani środków chemicznych, które mogą uszkodzić jej powierzchnię.

  • Średnica: 23,8 cm
  • Wysokość: 10,5 cm
  • Pojemność: ok. 2,36 Litra
  • Materiał: kute aluminium
  • Wyprodukowana w USA
NEWSLETTER
@