Forma do babki Crown Gold Nordic Ware

Kod produktu: 91777
CENA: 243,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Forma do pieczenia baby wielkanocnej Crown Gold marki Nordic Ware. Duża, aluminiowa forma do pieczenia Crown w nowej wersji o kolorze nasyconego złota. Misterny wzór oraz stylistyka formy nawiązuje do skandynawskich korzeni marki - tradycyjnych i jednocześnie ponadczasowych.

Forma wykonana z wysokiej jakości kutego aluminium. Zastosowanie takiego materiału sprawi, że temperatura rozłoży się równomiernie i baba będzie równo wypieczona. Aluminium ma właściwości nieprzywierające, co ułatwia wyjmowanie wypieków z formy i jej mycie. Przed każdym użyciem zaleca się posmarować formę tłuszczem i delikatnie obsypać wnętrze mąką. Nie zaleca się wypełniania formy do jej pełnej wysokości, wystarczy umieścić w niej tyle ciasta aby ¼ wysokości pozostała pusta.

Dla uzyskania najlepszego odwzorowania kształtu należy przed włożeniem wypełnionej ciastem formy do piekarnika kilka razy uderzyć nią o blat stołu tak, aby ciasto dokładnie ją wypełniło. W ten sposób pozbędziemy się pęcherzyków powietrza, które mogły pozostać w cieście. Podczas użytkowania formy nie powinno się stosować ostrych narzędzi kuchennych, ani środków chemicznych, które mogą uszkodzić jej powierzchnię.

  • Średnica: 23,8 cm
  • Wysokość: 10,5 cm
  • Pojemność: ok. 2,36 Litra
  • Materiał: kute aluminium
  • Wyprodukowana w USA
Rozwiń
Produkty powiązane
219,00 zł
produkt niedostępny
229,00 zł
produkt niedostępny
229,00 zł
produkt niedostępny
229,00 zł
produkt niedostępny
229,00 zł
produkt niedostępny
229,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Forma do babki Crown Gold Nordic Ware

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykański producent Nordic Ware to ikona wśród tego rodzaju produktów. Historia Nordic Ware sięga 1946 roku, w którym to rodzina Dalquistów założyła niewielką firmę produkcyjną wytwarzającą patelnie oraz formy do wypieków.

NEWSLETTER
@