Filiżanki do espresso ceramiczne Naturally Cooling Ceramics Magisso

Kod produktu: 70610
  opinie: 0
Dostępna ilość: 16 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 113,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Kawa w gronie najbliższych? Jeśli tak to tylko w wyjątkowym podaniu. Mini filiżanki ceramiczne w naszej ofercie to coś, co sprawi, że kawa espresso nabierze zupełnie nowego, wyjątkowego charakteru. Niewielka pojemność tych ceramicznych naczyń sprawi, że staną się one Twoim ulubionym naczyniem. Prosty, klasyczny kształt bez zbędnych urozmaiceń stanowi jedną z ich głównych zalet.  Niewielkie filiżanki będą doskonałe nie tylko do serwowania kawy espresso, ale także do serwowania dipów, sosów, drobnych słodyczy, deserów czy przekąsek. Ciemna ceramika oraz dokładne wykonanie gwarantują wyjątkową trwałość i odporność na zniszczenia. Przekonaj się, że te filiżanki to nie tylko praktyczne naczynia, ale również gustowne, luksusowe dodatki, które upiększą każde wnętrze i nadadzą każdemu spotkaniu wyjątkowego charakteru.

Naczynia z serii Naturally Cooling Ceramics wystarczy namoczyć w zimnej wodzie przez minutę, woda wyparowując będzie chłodziła swoją zawartość przez kolejne 2-4 godziny. Dolna część naczyń została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła stołu ani obrusa. Dodatkowo na naczyniach można napisać lub narysować kredą coś stosownego do okazji, widomość lub życzenia.

  • Pojemność: 0,05 Litra
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki
  • Materiał: ceramika
  • Można myć w zmywarce
  • Opakowanie prezentowe: 14,5 x 7,5 x 5,5cm
  • Projekt: Simon Stevens
  • Nagroda: GIA (Global Innovation Award) for the Best Collection Design of 2014


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Magisso specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwić nam przygotowanie oraz podanie domowych posiłków. Każdy produkt Magisso ma w sobie coś niepowtarzalnego, rzadko spotykanego.

NEWSLETTER
@