Dzbanek do zaparzania herbaty z filtrem Farmhouse London Pottery 0,6 Litra

Kod produktu: LP-17272185
CENA: 119,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Dzbanek do zaparzania herbaty z filtrem Farmhouse London Pottery 0,6 Litra. Wyposażony jest w łatwo wyjmowalny filtr do zaparzania herbaty, który wykonany został ze stali nierdzewnej.

Dzióbek ceramicznego dzbanka zaprojektowany jest tak, aby nie uronił kropli herbaty na obrus. Wewnątrz posiada zabezpieczenie, dzięki któremu saszetki herbaty nie przedostaną się do lejka. Nalewając herbatę do filiżanki nie musisz obawiać się o pokrywkę czajnika, ponieważ nawet w pozycji przechylonej nie zmieni ona swojego położenia.

W kolekcji Farmhouse Filter dzbanki występują w różnych kolorach oraz pojemnościach, bez trudu dopasujesz coś do swoich potrzeb.

  • Pojemność: 0,6 Litra
  • Materiał: ceramika

London Pottery produkuje dzbanki do herbaty, kubeczki i ocieplacze na dzbanki. Tak niewielki zakres oferowanych produktów pozwala na doprowadzenie do perfekcji ich wytwarzania. Nic więc dziwnego, że charakterystyczne pękate dzbanki cieszą się dużą sympatią klientów na całym świecie. Duże pojemności, wysokiej jakości ceramika oraz wybór kolorów zachęcają do wyboru tych właśnie herbacianych naczyń.

NEWSLETTER
@