Duży półmisek chłodzący do serwowania White Line Magisso

Kod produktu: 70652
  opinie: 0
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 162,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Duży półmisek chłodzący do serwowania z nowej serii White Line marki Magisso. Można na nim serwować produkty, które dla zachowania świeżości wymagają utrzymania niskiej temperatury. Nowoczesne, czarno-białe wykończenie i niezwykły styl wykonania sprawiają, że będzie nie tylko praktycznym naczyniem na świeże sałatki czy owoce, ale również wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który idealnie odzwierciedla najnowsze trendy. Elegancki półmisek do serwowania z funkcją chłodzenia sprawi, że każdy podane w niej zimne przekąski nabiorą zupełnie nowego, niepowtarzalnego charakteru. Skończ więc z nudnymi, niemodnymi naczyniami. Postaw na nowoczesność, elegancję i funkcjonalność. Wszystko to odnajdziesz właśnie w tym wyjątkowym półmisku ceramicznym, wykonanym z czarnej, eleganckiej terakoty.

Naczynia z serii White Line wystarczy namoczyć w zimnej wodzie przez minutę, woda wyparowując będzie chłodziła swoją zawartość przez kolejne 2-4 godziny. Dolna część naczyń została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła stołu ani obrusa. Dodatkowo na naczyniach można napisać lub narysować kredą coś stosownego do okazji, widomość lub życzenia i przekazać w prezencie na nowe mieszkanie lub ślub.

  • Materiał: czarna terakota, biała ceramika
  • Wymiary: 29,5 x 14,5 cm
  • Wysokość: 2,3 cm
  • Można myć w zmywarce
  • Projekt: Simon Stevens

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Magisso specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwić nam przygotowanie oraz podanie domowych posiłków. Każdy produkt Magisso ma w sobie coś niepowtarzalnego, rzadko spotykanego.

NEWSLETTER
@