Drewniane łyżki do sałatek Skagerak drewno tekowe

Kod produktu: S1990863
  opinie: 0
CENA: 158,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Drewniane łyżki do sałaty duńskiej marki Skagerak wykonane z ciepłego drewna tekowego. Zaprojektowane przez Hansa Sandgrena Jakobsena, który dla podkreślenia ich wyjątkowości, nadał im różne, kontrastowe kształty - prosty i zaokrąglony. Jest to odzwierciedlenie różnic pomiędzy naturą a kulturą, praktycznością a estetyką.

Tekowe łyżki idealnie pasują do umieszczenia w misach na sałatę wykonanych z drewna lub ceramiki. Połączenie szlachetnych materiałów sprawi, że wprowadzą skandynawski klimat do Twojego domu. Praktyczny kształt łyżek, ich wykonanie, drewniane rączki, oprócz swojej podstawowej funkcji - serwowania sałat - spełnią także rolę dekoracyjną. Spraw elegancki, a zarazem praktyczny prezent i kup łyżki jako dodatek do eleganckiej misy.

  • Długość: 30 cm
  • Materiał: drewno tekowe
  • Projekt: Hans Sandgren Jakobsen

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Skagerak to marka powstała w Danii w 1976 roku. Założona jako mała rodzinna firma, dzisiaj swoje dodatki, akcesoria oraz meble sprzedaje w różnych zakątkach globu. Odbiorcy doceniają jakość, a także znakomity skandynawski design, łączący w minimalistycznych formach klasykę i nowoczesność.

NEWSLETTER
@