Dozownik spieniający do mydła w płynie - automatyczny - Baseus Minipeng

Kod produktu: ACXSJ-B02
  opinie: 3   czytaj opinie

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Dozowniki do mydła w płynie, dozowniki spieniające, dozowniki bezprzewodowe

Opis produktu

Dozownik spieniający do mydła w płynie - automatyczny - Baseus Minipeng. Użycie spienionego mydła do mycia dłoni pozwala na oszczędność pieniędzy oraz chroni skórę przed nadmiernym działaniem detergentów. Bezdotykowy dozownik, który ustawisz zarówno w domu jak i w miejscu gdzie dłonie myje wiele osób - biurze czy szkole. Zapewnia barierę przed zarazkami i brudem. Wystarczy zbliżyć dłoń do czujnika podczerwieni na odległość maksymalnie 4-6 cm, aby dozownik wykonał resztę pracy - po 0,25 sekundy poda Ci na dłoń dozę spienionego mydła. Do wyboru są dwa tryby dozowania:

  1. mydło dozowane jest przez 1 sekundę - piana jest bardziej skondensowana i zapewnia lepszy efekt mycia bardziej zabrudzonych dłoni;
  2. dozowanie przez 0,6 sekundy - wystarczające dla zwykłego, codziennego użytkowania.

Przełączanie trybów dozowania jest bardzo łatwe, wystarczy nacisnąć na przycisk sensorowy znajdujący się w górnej części dozownika. Kolejne naciśnięcie powoduje wyłączenie dozownika, co ogranicza zużycie baterii, gdy np. wyjedziemy na wakacje.

Napowietrzenie powoduje powstanie przyjemnej w dotyku piany, która ma nawet piętnastokrotnie większą objętość od mydła! Jej gęsta struktura ułatwia mycie rąk i jednocześnie oszczędność wody i mydła w płynie. Cechą najbardziej charakterystyczną tego dozownika jest bezdotykowe uruchomienie dozowania mydła - co redukuje rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych przenoszonych na dłoniach. Jest to szczególnie ważne, gdy z tego samego dozownika korzysta wiele osób.

Konstrukcja dozownika jest dobrze przemyślana i ergonomiczna. W dolnej części znajduje się pojemnik na mydło (zastosuj mydło zalecane do spieniania), który bardzo łatwo się uzupełnia. W jego górnej części jest duży otwór (średnica 2 cm), przez który wlejesz mydło do zasobnika. Najlepiej używać mydeł w woreczka z tworzywa sztucznego - są tańsze i mniej zaśmiecają środowisko niż te w butelkach. Górna część zawiera baterie (4 sztuki AA), oraz podajnik mydła, który jest nachylony pod kątem 45o dzięki czemu piana dozowana jest bezpośrednio na otwartą dłoń.

Baseus to duży producent elektroniki użytkowej, którego produkty są rozpoznawalne na całym świecie. Dział projektowe dbają o nowoczesne, innowacyjne rozwiązania z dużym naciskiem na wygodę użytkowników i niezawodną trwałość produktów. W dozowniku zastosowano nowoczesny, cichy mechanizm, który zużywa niewiele energii. Na dobrych bateriach można z niego korzystać do 10 tysięcy razy. Brak wewnętrznego akumulatora tak jak to bywa w innych dozownikach jest zaletą, ponieważ baterie zawsze można wymienić na nowe, a akumulatora nie.

Dozownik do kuchni to świetne rozwiązanie. Szczególnie podczas przygotowywania posiłków, gdy dłonie mamy w oleju czy innych substancjach, dotykanie tradycyjnego dozownika powoduje jego ubrudzenie. W przypadku dozownika automatycznego Baseus nie będziesz mieć z tym problemu. Dozownik zawsze będzie czysty!

Zastosowanie dozownika: dom - kuchnia, łazienka; biuro; szkoła; szpital; hotel.

  • Pojemność: 300 ml
  • Wysokość: 21 cm
  • Średnica: 9,3
  • Materiał: tworzywo sztuczne ABS
  • Zasilanie: bateria AA/LR6 - 4 sztuki *brak w zestawie
  • UWAGA! Używać wyłącznie mydła w płynie przystosowanego do spieniania (można zamiennie użyć zwykłego mydła w płynie po wcześniejszym rozcieńczeniu).
NEWSLETTER
@