Dozownik do płynu do naczyń z pojemnikiem na myjkę Caddy Penguin Umbra satynowy

Kod produktu: 1008156-410
  opinie: 0
CENA: 77,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Dozownik do płynu do naczyń z pojemnikiem na myjkę wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Duża powierzchnia nacisku, ułatwia dozowanie płynu. Przez przezroczysty pojemnik kontrolujemy poziom mydła. Wygodny, duży pojemnik, zmieści myjkę do naczyń.

Penguin marki Umbra znajdzie zastosowanie w kuchni ale również w łazience, ponieważ przystosowany jest do przechowywania zarówno płynu do naczyń jak i mydła w płynie. Dzięki swojemu wyglądowi cieszy oko nadając pomieszczeniu charakter postępowej nowoczesności. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów na długo zachowuje swoje walory wizualne. Dozownik znajdzie zastosowanie zarówno w domu jak i firmie. Dzięki obłym kształtom nie ma on inwazyjnego charakteru i idealnie wkomponowuje się w otoczenie. Z pewnością połączenie jego funkcjonalności oraz walorów estetycznych spotka się dużą satysfakcją.

Łatwy w napełnianiu - wystaczy odkręcić transparentną część.

  • Wysokość: 19,7 cm
  • Pojemność: 355 ml
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Projekt: Umbra Studio

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Umbra ma za sobą ponad 30 lat intensywnego rozwoju co zaowocowało obecnością w 25 tysiącach punktów detalicznych oraz dostępnością w 75 krajach na całym świecie. Umbra swój sukces zawdzięcza wyjątkowemu połączeniu nowoczesnych technologii, niepowtarzalnych projektów, kolorów oraz przystępnych cen.

NEWSLETTER
@