Dozownik do płynów pojedynczy simplehuman

Kod produktu: BT1034
  opinie: 3   czytaj opinie
CENA: 314,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Dozownik do płynów marki simplehuman sprawdzi się doskonale w kabinie prysznicowej jako dozownik do żelu do mycia ciała lub szamponu do włosów. Może być również używany w kuchni jako dozownik do płynu do mycia naczyń lub żel do mycia rąk. Dozownik wyposażony został w dźwignię T-bar pozwalającą na kontrolowanie używanego płynu. Zestaw można zamontować na ścianie za pomocą kleju silikonowego i taśmy dwustronnej (w komplecie). Dozownik wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Uzupełnienie pojemnika następuje po zdjęciu górnego wieczka.

  • Głębokość: 9,4 cm
  • Szerokość: 12,2 cm
  • Wysokość: 24,5 cm
  • Pojemność: 444 ml
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • Montaż za pomocą kołków montażowych - brak w zestawie

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Dozownik do płynów pojedynczy simplehuman

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  05-06-2020   Seba

Fajny, trochę drogi

  05-06-2020   Kamila

Super produkt. Bardzo praktyczny, duży pojemnik na płyn. Mydło w płynie z tej marki też extra, bardzo wydajne i pachnące.

  30-09-2017   koszala

fajny dozownik.


Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom Simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@