Dozownik do mydła bezdotykowy simplehuman biały

Kod produktu: ST1018
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 310,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Elegancki dozownik bezdotykowy do mydła marki Simple Human. Znajdzie zastosowanie w kuchni jako dyspenser płynu do naczyń, mydła do rąk lub płynu dezynfekującego, ale również dobrze sprawdzi się w łazience. Aby go użyć, wystarczy podstawić dłonie pod aplikator. Wbudowany czujnik, zielonym światełkiem będzie sygnalizował gotowość do pracy, a czerwonym zużycie baterii. Przezroczysty pojemnik umożliwia kontrolowanie poziomu płynów, a szeroki wlew uzupełnianie mydła lub płynu.

  • Pojemność: 237ml
  • Wysokość: 17,4cm
  • Szerkość: 7x14,5cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, silikon, nikiel błyszczący
  • Dozownik wymaga 4 szt. baterii AA (nie dołączone do zestawu)

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Dozownik do mydła bezdotykowy simplehuman biały

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-07-2021   k

perfekcja! produkt spełnia moje oczekiwania w 101%

  25-05-2020   Małgorzata

mogę wyrazić swoją pozytywną opinię na temat tego dozownika, kupiłam go już jakiś czas temu, miałam czas na przetestowanie, działa tak jak w opisie i na załączonym filmie, dozuje mydło w płynie bardzo dokłanie, nie kapie, wszystko ok, produkt oceniam na 5


Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@