Butelka termiczna dla dzieci i silikonowym uchwytem SOWA Aladdin 0,45L

Kod produktu: 10-08124-007
Marka: Aladdin
CENA: 96,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Butelka termiczna dla dzieci i silikonowym uchwytem SOWA Aladdin 0,45L. Butelka wyposażona jest w wygodny, silikonowy uchwyt do przenoszenia w kształcie uszu, który ułatwi dziecku trzymanie butelki podczas picia. Atrakcyjny nadruk na powierzchni sprawia, że użytkuje się go z dużą przyjemnością.

Szeroki wlew zamknięty jest szczelną zakrętką, dzięki czemu łatwo butelkę napełnić i umyć.

Rozwiązanie Thermavac, czyli podwójne ścianki ze stali nierdzewnej, sprawiają, że woda czy inny napój przenoszony w butelce utrzymuje zimną temperaturę do 2 godzin.

  • Pojemność: 0,45 Litra
  • Średnica: 6,5 cm
  • Wysokość: 24,5 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, silikon - wolne od BPA
  • Utrzymanie temperatury zimnego napoju: 2 godziny*
  • Należy myć ręcznie

Przyjmuje się, iż osoby dorosłe oraz dzieci o masie ciała powyżej 40 kg, średnio na 1 kg masy powinny wypijać 30-35 ml wody. Osoba o masie ciała wynoszącej 70 kg powinna spożywać około 2.25 Litra wody dziennie.

* Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Butelka termiczna dla dzieci i silikonowym uchwytem SOWA Aladdin 0,45L

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Dzięki marce Aladdin możesz nie tylko zabrać ze sobą wszędzie ulubioną przekąskę, ale również mieć ją w praktycznym, nowoczesnym opakowaniu. Aladdin to producent wysokiej klasy, nowoczesnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają życie.

NEWSLETTER
@