Brytfanna aluminiowa z powłoką ceramiczną, wysokie uchwyty GreenPan

Kod produktu: CC001381-001
Marka: GreenPan
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 304,00 zł
ILOŚĆ: -+

Brytfanna aluminiowa z powłoką ceramiczną, wysokie uchwyty GreenPan. Zaprojektowana z myśla o pieczeniu mięs i warzyw, także na grillu, ale z zastosowaniem rusztu. Wysokie, wygodne uchwyty ze stali nierdzewnej, ułatwiają przenoszenie i serwowanie potraw bezpośrednio z brytfanny.

Powłoka Thermolon™ - zawiera w swym składzie diamenty. Nie zawiera PFOA i PFAS PFAS, ołowiu i kadmu. Nieprzywieralna, dobrze rozprowadzająca i utrzymująca ciepło, łatwa do czyszczenia, super wytrzymała. Dzięki niej można i należy używać brytfanny na małym i średnim ogniu. Wykorzystane do produkcji powłoki diamenty (klasy przemysłowej), zwiększają jej wytrzymałość i przewodnictwo ciepła. Diament posiada 4-krotnie większe przewodnictwo cieplne niż miedź, jest materiałem niewchodzącym w reakcje chemiczne, ma naturalne właściwości antyprzywieralne i jest najtwardszym materiałem znanym człowiekowi.

Brytfanna GreenPan zdrowa i przyjazna środowisku!

 • Materiał: aluminium, stal nierdzewna
 • Długość: 35 cm
 • Szerokość: 25,7 cm
 • Wysokość: 4,5 cm
 • Można używać na wszystkich rodzajach kuchenek z wyjątkiem indukcyjnych
 • Można używać w piekarniku do 180oC
 • Można myć w zmywarce

Instrukcja użytkowania i konserwacji:

 1. Używać tylko małego bądź średniego poziomu ognia bądź mocy. Zbyt wysoka temperatura może zaszkodzić powierzchni patelni i zmienić jej właściwości. Opatentowana powłoka Thermolon doskonale i równomiernie rozprowadza ciepło po całej powierzchni patelni i długo je utrzymuje.
 2. Zaleca się używanie niewielkich ilości tłuszczu do smażenia. Nie używać oleju z oliwek i tłuszczu w sprayu. Może to spowodować wytworzenie cienkiej zwęglonej warstwy na nieprzywieralnej powłoce patelni.
 3. Nigdy nie zostawiać pustej brytfanny na palniku.
 4. Nie używać metalowych narzędzi. Należy stosować przyrządy wykonane z drewna, silikonu, bądź specjalnego tworzywa sztucznego.
 5. Nie przecinać potraw na powierzchni brytfanny.
 6. Nie narażać brytfanny na gwałtowne zmiany temperatury. Po użyciu pozostawić do ostygnięcia, a następnie umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem środka myjącego za pomocą gąbki lub szmatki. Osuszyć i patelnia będzie jak nowa.
 7. Nie stosować ostrych zmywaków.
 8. Przechowując jedna w drugiej zawsze stosować między mini przekładki (papierowe, filcowe etc.) aby uniknąć mechanicznego uszkodzenia powłoki.
 9. Niewielkie powierzchniowe wgniecenia bądź przebarwienia powłoki, jakie powstają w trakcie użytkowania, nie mają wpływu na użytkowanie.
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Brytfanna aluminiowa z powłoką ceramiczną, wysokie uchwyty GreenPan

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

GreenPan to belgijska firma, która zrewolucjonizowała rynek sprzętów kuchennych.

Powstała w 2007 roku i w ciągu zaledwie czerech lat odniosła ogromny sukces na całym świecie. Dziś jest już obecna na 6 kontynentach, w ponad 70 krajach. Do dziś sprzedano ok. 6 mln. garnków i patelni.

NEWSLETTER
@