Inspiracje do Twojej kuchni i łazienki

Najmodniejsze lampy 2018

Najmodniejsze lampy 2018

Rok 2018 jeszcze nie chyli się końcowi, a jeśli chodzi o remonty, jesień to najlepszy czas. Ci, którzy szykują się do zmiany wystroju wnętrza, właśnie teraz powinni szukać inspiracji. Przykładowo, trendy w oświetleniu są już dobrze widoczne, ale wciąż pozostają świeże. Bestsellery oświetlenia z naszego sklepu pomogą wybrać spośród nich odpowiedni produkt. Poznajcie najmodniejsze lampy 2018 roku!

czytaj dalej
Prezent na rocznicę ślubu- 6 ciekawych pomysłów

Rocznica ślubu – zarówno pierwsza, druga czy okrągła – jest wydarzeniem, które warto celebrować. Podpowiadamy, co można podarować z tej okazji. Wśród pomysłów na prezent na rocznicę ślubu znalazły się zarówno drobiazgi, które mogą stanowić dodatek do większego prezentu, jak i przedmioty, które ucieszą samodzielnie.

czytaj dalej
Jak urządzić domowe biuro? - 5 inspiracji

Coraz więcej osób pracuje z domu chociażby okazjonalnie, zajmując się dodatkowymi zleceniami czy nadzorowaniem własnej firmy. To wymaga dobrego przygotowania kącika do pracy, aby wszystko było pod ręką i żeby uniknąć rozpraszania. Oto nasze pomysły na to jak urządzić domowe biuro.

czytaj dalej
Naczynia żeliwne Lodge prosto z USA

Nowość w Polsce! Amerykańskie naczynia kuchenne z żeliwa - trwałe i wytrzymałe, odporne na rdzę.

Część serii naczyń Lodge, poddawanych jest procedurze olejowania olejem organicznym po czym wygrzewane są wysokiej temperaturze, w ten sposób zmieniana jest struktura molekularna powierzchni naczynia, przez co zyskuje ono odporność na rdzę.

czytaj dalej
Torby Reisenthel millefleurs na prezent!

Fiołki i bratki z nowego wzoru millefleurs wprowadzą Cię w dobry nastrój. Modny kwiatowy wygląd to absolutna konieczność na rok 2018. A najlepsze jest to, że można połączyć kwiatowe wydruki zarówno latem, jak i zimą. Szukasz modnego faworyta? Następnie zdobądź swój oryginalny reisenthel w stylu millefleurs.

czytaj dalej
Zegar ścienny bez tarczy – nowoczesne i modne

Intrygującym sposobem na ozdobienie ściany jest zegar bez tarczy. Ta ciekawa i nowoczesna forma stawia minimalistyczną estetykę ponad funkcjonalność klasycznego cyferblatu. Jednak i z takiego zegara można odczytać godzinę – przede wszystkim to jednak wyjątkowa ozdoba wnętrza.

czytaj dalej

Wypieki w świątecznych formach

Wypieki w świątecznych formach

W czasie Świąt Bożego Narodzenia zbieramy się wszyscy przy stole, by celebrować wraz z bliskimi nam osobami ten piękny czas. Okres ten wpływa niezwykle pozytywnie na wszystkich, którzy uwielbiają spędzać chwile w rodzinnym gronie. Miłość, radość, wspaniałe kolędy, prezenty i oczywiście stół zastawiony najlepszymi smakołykami i potrawami, które najczęściej zarezerwowane są właśnie na Wigilię i Boże Narodzenie. Wystrojony dom pachnie barszczem z uszkami, choinką, pomarańczami, karpiem i najlepszymi ciastami.

czytaj dalej