Bidon termiczny ze słomką 0,65 Litra Stanley

Kod produktu: 10-09697-010
Marka: Stanley
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 131,37 zł 151,00
Promocja obowiązuje do: 2021-09-30
ILOŚĆ: -+

Bidon termiczny ze słomką 0,65 Litra Stanley. Wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej malowanej proszkowo, dzięki czemu jest bezpieczny w użytkowaniu, zachowuje 100% szczelności, dobrze się go trzyma w (nawet) wilgotnej dłoni.

Bidon pasuje do większości uchwytów samochodowych i rowerowych, dzięki czemu można go przewozić w pojeździe. Izolacja z podwójnymi ściankami utrzymuje temperaturę ulubionego napoju do12 godzin.

Wytrzymały i trwały! W przeciwieństwie do zwykłych bidonów z tworzywa, ten jest produkowany ze stali nierdzewnej 18/8, co oznacza, że ​​jest odporny na uszkodzenia. Wszystko jest wykonane z materiału wolnego od BPA, dzięki czemu Twój napój jest bezpieczny do spożycia.

Wyposażony jest w składany na płasko ustnik. Wewnątrz znajduje się słomka, dzięki której można pić bez pochylania. Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie podczas uprawiania sportów tj. jazda rowerem, a nawet jazda samochodem, ponieważ nie zasłaniamy pola widzenia. Wygodny, składany uchwyt znajdujący się przy pokrywce ułatwia przenoszenie bidonu. Szeroki wlew umożliwia dodanie do napoju kostek lodu, ułatwia również mycie produktu.

 • Pojemność: 0,65 Litra
 • Średnica: 8,1 cm
 • Wysokość: 24,1 cm
 • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne wolne od BPA
 • Pasuje do większości uchwytów samochodowych i rowerowych
 • Można myć w zmywarce
 • Utrzymanie temperatur*:
  • niska: 12 godzin
  • lód: 48 godzin

*Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnie zamknięte.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Bidon termiczny ze słomką 0,65 Litra Stanley

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@