Żyrandole do salonu

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Żyrandole pokojowe

Współczesne, nowoczesne żyrandole do salonu nie tylko zapewniają optymalne oświetlenie całego pomieszczenia, ale także wyróżniają się ciekawym designem. W tej kategorii znajdują się najmodniejsze, zarówno nowoczesne żyrandole do salonu, które świetnie sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

Żyrandole nowoczesne

Warto przyjrzeć się modelom stylizowanym na antyki, o nieco biżuteryjnym charakterze. Bogate zdobienia w postaci ornamentów, wytłoczeń czy subtelnych kryształków, bez wątpienia wpływają na ich unikalny charakter. Do grona klasycznych propozycji można zaliczyć klasyczne żyrandole do salonu o obudowach imitujących świece.

Żyrandole do salonu

Poszczególne lampy różnią się konkretną liczbą źródeł światła, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniej lampy pod kątem metrażu pomieszczenia nie powinno okazać się kłopotliwym zadaniem. Niektóre żyrandole zachwycają oryginalnym designem, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o amatorach modernistycznych aranżacji. Warto dodać, że nawet w klasycznych lampach można zastosować żarówki o wysokiej klasie energooszczędności.

NEWSLETTER
@