Zestaw turystyczny do parzenia kawy Stanley Adventure 0,5 Litra

Kod produktu: 10-01698-014
  opinie: 0
CENA: 279,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Turystyczny zestaw do parzenia kawy - french press - Adventure marki Stanley. Dzięki niemu, zaparzysz swoją ulubioną kawę, która postawi Cię na nogi, w każdych warunkach.

Oszczędność miejsca podczas wypraw turystyczny jest kluczowa dla osiągnięcia celów. Nie możemy zabierać ze sobą wielu różnych naczyń, które zajmują wiele miejsca, musimy szukać takich rozwiązań, aby najlepiej kilka elementów składało się w jeden.

Wodę na kawę zagotujesz w stalowym garnuszku ze stali nierdzewnej, wyposażonym w wygodną, składaną rączkę, kawę wysypiesz z pojemniczka ukrytego w pokrywce, a zaparzysz ją za pomocą kafeterii tłokowej. Po zaparzeniu, przelej ją do izolowanego próżniowo kubka, którego izolowane ścianki zatrzymają temperaturę pysznej, aromatycznej kawy przez kilka, a nawet kilkanaście godzin. Nakrętka zestawu to jednocześnie dwa małe kubki, w których można popijać świeżo zaparzoną kawę.

  • Pojemność: 0,5 Litra
  • Średnica: 10,2 cm
  • Wysokość: 28,5 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18,8; tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Utrzymanie temperatur*:
    • wysoka: 15 godzina
    • niska: 13 godzin

*Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnie zamknięte.

Rozwiń

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@