Zestaw młynków do pieprzu i soli Peugeot Oslo

Kod produktu: PG-2-34559
Marka: Peugeot
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 4 kpl.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 319,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zestaw młynków do pieprzu i soli Peugeot Oslo. Zarówno piękny, jak i funkcjonalny - Peugeot Oslo to sprytny wybór.

Peugeot Oslo łączy przejrzystość akrylu z elegancją stali nierdzewnej. Akryl pozwala zobaczyć przyprawy wewnątrz, a fasetowana głowica przyciąga światło ... Są wyposażone w mechanizm mielący Peugeot, który jest objęty dożywotnią gwarancją. Piękny i funkcjonalny zestaw młynków Oslo, które stają się niezbędnym wyposażeniem Twojej kuchni.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: akryl, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna
  • Wysokość: 14 cm
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zestaw młynków do pieprzu i soli Peugeot Oslo

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-12-2021   O.

Ładne zapakowane, estetyczne, ładne

  17-06-2020   Zuzanna

świetny zestaw na prezent na dzień ojca


Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@