Zestaw do degustacji whisky Les Impitoyables Peugeot

Kod produktu: PG-266097
Marka: Peugeot
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 159,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zestaw do degustacji whisky Les Impitoyables Peugeot. Zestaw degustacyjny, który rewolucjonizuje sztukę i sposób degustacji. Składa się ze szklanki i podstawy chłodzącej.

Kiedy degustacja whiskey staje się sztuką i podróżą.

Z zestawem do degustacji whisky, z kolekcji Les Impitoyables, Peugeot zabiera Cię na prawdziwą, zmysłową przygodę. Innowacja Peugeot - zestaw degustacyjny, który łączy w sobie design i technikę przeznaczone dla przyjemności wszystkich koneserów whisky, koniaków, brandy, armaniaków i innych wykwintnych alkoholi.

Stalową podstawę schładzającą, należy przechowywać w zamrażarce przez kilka godzin, a następnie umieścić pod szkłem. Wlać whisky - kopuła wystająca w dnie szklanki powinna być wyższa niż whisky. Zaczekaj od 2 do 3 minut. Whisky schładza się do temperatury od 5 do 8 stopni Celsjusza, bez pośpiechu. Sięgnij po szklankę i obserwuj kolor. Powoli przenieś szklankę do nosa. Zamknij oczy. Odkryj aromaty, które się pojawiają (kształt szkła został specjalnie zaprojektowany, aby rozwinąć te aromaty). Smakuj z uwagą i troską. Czysta przyjemność.

Z kolekcją Les Impitoyables smak staje sie perfekcją. Do każdego rodzaju wina przeznaczony jest odpowiedni kieliszek o kształcie takim, by najlepiej uwolnić aromaty i walory smakowe. Les Impitoyables to narzędzie sztuki i smaku, które przyniesie przyjemność entuzjastom i wymagającym profesjonalistom poszukującym nowych doświadczeń w świecie smaku i aromatu.

  • Wysokość: 11 cm
  • Pojemność: 380 ml
  • Materiał: szkło dmuchane ręcznie, stal nierdzewna, skóra

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zestaw do degustacji whisky Les Impitoyables Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  02-04-2020   Art.

W czasach siedzenia w domu w związku z koronawirusem, tylko wieczorna degustacja może nas zrelaksować. Szklanka świetnie leży w dłoni, whiskey smakuje z niej duuużo lepiej.


Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@