Zegary sterowane radiowo

Filtruj wg producenta:

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Zegary ścienne, które same zmieniają czas z letniego na zimowy

Osoby poszukujące niezawodnych zegarów ściennych, koniecznie powinny zwrócić uwagę na propozycje sterowane za pomocą fal radiowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu już nigdy nie będziemy musieli martwić się koniecznością zmiany czasu na letni czy zimowy – wszystko będzie odbywać się automatycznie.

Nowoczesne zegary sterowane radiowo są dostępne zarówno w nowoczesnym designie, jak i w stylistyce typu retro. Te gustowne czasomierze wspaniale sprawdzą się w każdym wnętrzu, gdzie staną się jego elegancką wizytówką. Amatorzy luksusowych sprzętów na pewno zwrócą uwagę na zegary ścienne sterowane radiowo z wahadłem, wykonane na bazie szkła, lustra i drewna. Jeśli ktoś preferuje modele o idealnie okrągłym kształcie, może wybrać dla siebie czasomierze z obudową ze stali nierdzewnej.

Dostępne modele zegarów różnią się także cyferblatem. W wielu zegarach oznaczenia godzinowe są bardzo minimalistyczne, a w innych bardziej tradycyjne – z wykorzystaniem arabskich lub rzymskich systemów. Sterowanie za pomocą radia jest najlepszym sposobem na dokładne odmierzanie czasu.

NEWSLETTER
@