Wyciskacz soku z cytrusów z pojemnikiem 2w1 Juicester Jr. Chef'n

Kod produktu: 102-569-145
Marka: Chef'n
CENA: 44,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Wyciskacz soku z cytrusów z pojemnikiem 2w1 Juicester Jr. Chef'n. Każdy kucharz potrzebuje dobrego narzędzia do cytrusów. To sprawia, że ​​wyciskanie soku jest łatwe, a cytryna czy limonka jest wyciskana do ostatej kropli! Poznaj Juicester Jr., najmniejszą i najwygodniejszą wyciskarkę firmy Chef'n. Dwie nakładki i wyraźnie oznaczone wymiary sprawiają, że ta mini sokowirówka jest idealna do dodania świeżości do każdego przepisu lub napoju. Dobra kuchnia lub dobre drinki, lepiej zrób dwa!

Czytelna podziałka co 15 ml (15/30/45/60 ml) lub w jednostkach metrycznych 1/2 oz oraz 2/4 łyżki stołowe sprawia, że korzystanie z przepisów z innych rejonów świata nie sprawi żadnego kłopotu.

Wymienne nakładki oraz pojemnik z miarką sprawiają, że otrzymujemy kompaktowy produkt w wersji mini. Nakładki mocowane są do pojemnika za pomocą specjalnych ząbków dzieki czemu nie przemieszczają się podczas wyciskania soku. Dodatkową stabilizację podczas pracy uzyskujemy dzięki silikonowemu dnu, które idealnie przylega do blatu. Pojemnik posiada szeroki kołnierz zapobiegający rozchlapywaniu się soku podczas wyciskania oraz ułatwia przelewanie go. Całość można przechowywać złożoną w jeden element.

  • Średnica: 9 cm
  • Wysokość: 8,5 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Zaleca się mycie ręczne
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Wyciskacz soku z cytrusów z pojemnikiem 2w1 Juicester Jr. Chef'n

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Firma Chef'n rozpoczęła działalność dwadzieścia pięć lat temu, od pierwszych projektów bazując na zasadzie, że produkty do kuchni mogą być dużo bardziej funkcjonalne, dużo łatwiejsze w obsłudze, dużo bardziej zabawne i dużo ładniejsze.

NEWSLETTER
@