Wyciskacz do czosnku Rocker Joseph Joseph 100 Collection

Kod produktu: 95003
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 99,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Wyciskacz do czosnku Rocker z ekskluzywnej kolekcji linii 100 Collection, wykonany w całości ze stali nierdzewnej. Zaprojektowany i wyprodukowany przez brytyjską firmę Joseph Joseph. Kołyszący ruch wyciskacza ułatwia rozgniatanie czosnku na powierzchni roboczej. Czosnek przeciśnięty przez zaostrzone sitko, pozostaje na zaokrąglonej, wewnętrznej powierzchni wyciskacza, skąd za pomocą łyżeczki lub noża można go wygodnie wrzucić do naczynia.
Wyciskacz 100 Collection wykonany został z pochłaniającej zapachy stali węglowej, dzięki temu można go używać również jako mydełka antyzapachowego. Może być myty pod bieżącą wodą lub w zmywarce.
"100 collection" to linia wyselekcjonowanych produktów Joseph Joseph, wyróżniających się pięknem formy i unikalną funkcjonalnością. Wykonanie z materiałów najwyższej jakości i w ściśle ograniczonej palecie barw nadaje jej nowoczesny i bardzo elegancki charakter.

  • Wymiary: 18,5x4x3cm
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Projekt: Goodwin Hartshorn

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@