Wycieraczki designerskie

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do
Aktualnie wybrany producent nie posiada produktów w tej kategorii.

Jak powitać gości w domu jeszcze przed otwarciem drzwi? Stylowe wycieraczki

Jedną z pierwszych rzeczy, którą widzą goście – jak i sami domownicy wracający po ciężkim dniu – jest wycieraczka. Nie warto jej wyboru powierzać przypadkowi. Kiedy całe wnętrze urządzone jest ze smakiem, przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, to wypadałoby wręcz skorzystać z wycieraczki pod drzwi jako jego dopełnienia i zapowiedzi. Ciekawy design i wysoka jakość wykonania podsycą ciekawość tego, jak urządzone jest mieszkanie za drzwiami.

Wycieraczki z pomysłem – zapowiedź tego, co goście znajdą w środku

Jeśli wycieraczki pod drzwi są interesujące, pomysłowe i estetyczne, to widząc je odwiedzający zaczną się zastanawiać, jaki styl panuje za progiem. Natomiast każdy źle dobrany, zaniedbany czy mocno zużyty element wyposażenia potrafi zepsuć efekt. Nijaka, po prostu najtańsza wycieraczka może być tym samym, co zaniedbane i byle jakie buty, które wpływają na odbiór całego, nawet najlepszego stroju. Kupując wyposażenie domu, nie należy więc lekceważyć tego elementu, gdyż spostrzegawczy i wymagający gość na pewno wycieraczki nie zignoruje.

Wycieraczki do domu na prezent

Często nie jest to rzecz, o której starannym wyborze myśli się w pierwszej kolejności. Z drugiej strony nie tylko robi wrażenie na gościach, ale i umila powroty do domu jego mieszkańcom. To sprawia, że designerskie wycieraczki mogą być świetnym pomysłem na przykład na parapetówkę. Wiele osób nawet przez dłuższy czas korzysta z tymczasowych rozwiązań, ciągle mając jeszcze coś innego do wykończenia i doposażenia. Tak więc wycieraczki na prezent to świetny pomysł, który z pewnością okaże się praktyczny.

Jak wybrać wycieraczkę?

Niektórzy decydują się po prostu na najtańsze modele i często je wymieniają. Kiedy jednak wycieraczka pod drzwi ma być stylowym dodatkiem zapraszającym do środka, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Po pierwsze – grubość i użyte wysokiej jakości materiały – to one sprawiają, że będzie przyjemna w użyciu i zniesie nawet jesienne błoto czy roztopiony śnieg. Dobrze również, aby wycieraczkę można było wyprać, jeśli jest ona zrobiona z tkaniny. Ponadto oczywiście musi odpowiadać nam wizualnie oraz pasować do domu, do drzwi wejściowych i do kolorów na klatce schodowej.

 

NEWSLETTER
@