Wózek kuchenny - wyspa na kółkach z blokiem rzeźniczym Kitchen Craft

Kod produktu: INDKCART

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Pozostałe przybory kuchenne

Opis produktu

Wózek kuchenny - wyspa na kółkach z blokiem rzeźniczym Kitchen Craft. Tam, gdzie przestrzeń kuchenna jest doskonale zorganizowana, kolekcja KitchenCraft Industrial odnajduje się w eleganckiej i praktycznej odpowiedzi. Ten składany wózek kuchenny, reprezentujący czyste połączenie funkcji i formy, jest w pełni ruchomy i ma dwa blokowane kółka, wyjmowane przegrody i solidny blok rzeźniczy z drewna mango. Jako świadectwo współczesnej ery autentycznego, ale ekonomicznego designu, wózek składa się w podłużny kształt, który można łatwo przechowywać pomiędzy użyciami. Ciesz się jego charakterystyczną osobowością z epoki przemysłowej podczas następnej kolacji lub uroczystości i uprość życie zaśmiecone zbędnymi produktami jednorazowego użytku.

Skorzystaj z jego zdumiewającej wszechstronności i przywróć porządek w tętniącej życiem kuchni, salonie lub jadalni. W ciągu kilku minut staje się nieocenionym pomocnikiem kuchennym. Zapewnij natychmiastową ulgę przepełnionym blatom i uwolnij niewygodne szafki za pomocą dodatkowej przestrzeni i ciesz się łatwością, z jaką możesz przenosić jedzenie z kuchni na stół lub rozprowadzać napoje wśród mieszających się gości.

Solidna konstrukcja druciana jest uzupełniona przez naturalne piękno bloku z drewna mango, dzięki czemu każdy składany wózek rzeźniczy jest przejmującym elementem każdej współczesnej kuchni. Każdy kawałek drewna ma oszałamiające, zakonserwowane słoje, których nie można odtworzyć; sprawiając, że każdy składany wózek jest tak wyjątkowy, jak osoba, która go posiada.

  • Długość: 80 cm
  • Szerokość: 51 cm
  • Wysokość: 90 cm (po złożeniu: 21 cm)
  • Materiał: drewno mango, stal
NEWSLETTER
@