Wazon Stockholm Horizon Stelton

Kod produktu: 451-22
  opinie: 0
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 103,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Wazon Stockholm Horizon duńskiej marki Stelton. Zaprojektowany przez duet szwedzkich projektantów: Bernadotte i Kylberg. Inspiracją do tej serii produktów był archipelagw Sztokholmie i Morze Bałtyckie. Zróżnicowana natura morza inspirowała do artystycznych wzorów przypominających odbicie wody w malownicznym archipelagu. Abstrakcyjne wzory umieszczone na zewnątrz wazonu, są w odcieniu morskim, czyli niebiesko-zielonym. Wazon Horizon jest piękny sam w sobie jako dekoracja lub wypełniony kwiatami. W połączeniu z innymi produktami z tej serii wazonami czy mniejszymi miskami będzie wyjątkową ozdbobą Twojego salonu.

Wykonywane i zdobione ręcznie produkty, mogą mieć różnice w wyglądzie. Myć wyłącznie ręcznie miękką ściereczką z mydłem.

Nordic to minimalizm i artyzm, to sztuka inspirowana skandynawskim krajobrazem i stylem życia z podejściem - mniej znaczy więcej. Polecamy te produkty jako uzupełnienie wnętrz o nowoczesnym i prostym wyglądzie.

  • Materiał: aluminium, szkliwo
  • Średnica: 20,3 cm
  • Wysokość: 23,4 cm
  • Projekt: Bernadotte & Kylberg
  • Nie można myć w zmywarce

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Duńska marka Stelton to praktyczne gadżety kuchenne, ale również efektowne dodatki dekoracyjne do jadalni. Świeczniki, dekoracyjne tace, wazony i kosze na owoce Stelton z pewnością staną się ciekawą dekoracją każdego wnętrza.

NEWSLETTER
@