Waga kuchenna mechaniczna w starym stylu Kitchen Craft

Kod produktu: INDSCALE10
CENA: 259,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Waga kuchenna mechaniczna w starym stylu Kitchen Craft. Szczyt industrialnego stylu. Waga z dużą, stalową misą jest wyrazem kunsztu odzwierciedlającego postarzany styl kuchenny, z wytrzymałym mechanizmem ważącym i klasycznym wyglądem. Jest praktyczna, z metalową konstrukcją i wyblakłą tarczą, która wpisuje się w trend nowoczesnego, przemysłowego luksusu. To też prawdziwy koń pociągowy! Szeroka, duża komora i solidny mechanizm oznaczają, że może ważyć do 10 kg mokrych lub suchych składników. Idealna do wypieków rodzinnych, domowego warzenia piwa i wszelkiego rodzaju innych rzemiosł. Świetny prezent lub piękna ekspozycja do własnego domu.

Tam, gdzie potrzebna jest przestrzeń, pożądany jest styl i niezbędna jest funkcjonalność, seria akcesoriów Industrial Kitchen to industrialny wygląd we współczesnym życiu. Odzyskane, naturalne materiały, wykonane ręcznie z wyobraźnią, przeznaczone do współczesnej kuchni.

  • Materiał: metal, stal nierdzewna
  • Długość: 27 cm
  • Szerokość: 27 cm
  • Wysokość: 34 cm
  • Maksymalne obciążenie: 10 kg
  • Misę można myć w zmywarce
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Waga kuchenna mechaniczna w starym stylu Kitchen Craft

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@