Tuba prezentowa healthy plan by ann

Kod produktu: TUB001

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Pudełka na biżuterię i drobiazgi

Opis produktu

Obdarowywanie bliskich upominkami to bardzo stara i przyjemna tradycja. Lubimy zarówno dawać, jak i dostawać podarunki. Zawsze staramy się jak najlepiej dobrać prezent do osoby, która ma go otrzymać. Często jednak zapominamy o tym jak ważne jest również opakowanie prezentu. Wyszliśmy  na przeciw Twoim dylematom i rozwiążemy Twój problem. Nasza tuba prezentowa HPBA idealnie sprawdzi się na wiele okazji. Tuba została wykonana z sztywnej tektury, która została opakowana w gustowny, elegancki materiał w kolorze czerni z białym logiem marki HPBA. Idealnie będzie się więc komponować z produktami marki HPBA oraz innymi drobiazgami. Przedstawiona tuba sprawi, że Twoje podarunki będą wyglądały elegancko, stylowo i z klasą. Każdy kto dostanie upominek w takim opakowaniu będzie zachwycony! Dodatkowo tuba może służyć również jako świetny element dekoracyjny, lub pojemnik na przechowanie różnych drobiazgów. Osoba otrzymująca prezent w takiej tubie będzie więc cieszyć się nie tylko z prezentu, ale również z jego opakowania.

Zdrowe życie to nie tylko sport i dieta. To także piękno: w nas i wokół nas. I miłe drobiazgi, które wywołują uśmiech, i motywują. Zapraszam Was serdecznie do mojego świata ładnych rzeczy. Powstały, by spełniać użytkowe funkcje, cieszyć oczy i inspirować. Starałam się, by każdy z przedmiotów z mojej kolekcji miał w sobie iskrę dobrej energii.

Ania Lewandowska

Jeżeli chcesz podarować komuś bliskiemu jeden z przedmiotów z kolekcji, zadbaj również o jego ładne zapakowanie. Zamiast kolorowego papieru użyj tuby prezentowej HPBA. Wraz z wybranym przez Ciebie produktem stworzy unikatowy komplet.

Tuba wykonana jest ze sztywnej tektury i ma metalową pokrywkę. Na eleganckim czarnym tle znajduje się logo HPBA w kontrastowym kolorze. Tubę można wykorzystać również na drobiazgi (nie nadaje się do przechowywania żywności).

  • Materiał: metal, tektura
  • Wysokość: 20,3cm
  • Średnica: 12,4cm
NEWSLETTER
@