Trzepaczka kuchenna z krawędzią do oczyszczania Whiskle Joseph Joseph

Kod produktu: 20056
  opinie: 0
CENA: 69,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Omlet czy jajecznica na śniadanie, piana z białek do ciasta, bita śmietana - mogą być łatwo przygotowane przy użyciu tylko jednego, ale jakże istotnego narzędzia -  trzepaczki do ubijania. Trzepaczka kuchenna z krawędzią do oczyszczania Whiskle marki Joseph Joseph pomoże prosto i szybko sporządzić odpowiednią konsystencję produktu. Wykonana została z polerowanej stali nierdzewnej – wysokiej klasy tworzywa, bezpiecznego i trwałego. Ergonomiczna i antypoślizgowa rączka ułatwia prawidłowe użytkowanie.

Trzepaczka kuchenna Whiskle dodatkowo wyposażona jest w elastyczną silikonową krawędź, która służy do dokładnego oczyszczania miski z resztek ubijanych składników. Dzięki temu naczynie będzie łatwiejsze do umycia.

Należy jednak pamiętać, że trzepaczka ta nie powinna być używana w kontakcie z naczyniami kuchennymi nie odpornymi na wszelkie zarysowania lub z powierzchnią teflonową. Ale za to można ją myć w zmywarce. Marka Joseph Joseph to gwarancja trwałości i funkcjonalności akcesoriów kuchennych.

  • Wymiary: 30 x 8 x 7
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, silikon
  • Można myć w zmywarce

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@