Trybuszon barmański Melchior Peugeot czarny

Kod produktu: PG-200336
Marka: Peugeot
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 109,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Czarny trybuszon barmański Melchior marki Peugeot. Innowacyjny korkociąg sommelierski, wykorzystujący podwójną oś obrotu, dzięki czemu korek może być usunięty jednym ruchem bez konieczniości zmiany dźwigni. Aby to zrobić, należy usunąć folię z butelki za pomocą wbudowanego nożyka do cięcia folii. Wkręcić całkowicie spiralę do korka bez penetracji jego dna. Ustawić dźwignię na krawędzi szyjki butelki, a następnie podnieść uchwyt korkociągu, aby wyjąć korek. Korek jest usuwany szybko bez większego wysiłku. Charakterystyczny ergonomiczny uchwyt z miękkim w dotyku, nowoczesnym wykończeniem. Tak skonstruowany, aby działa ze wszystkimi rodzajami butelek. Po użyciu można go złożyć dla łatwego i wygodnego przechowywania w fartuchu, kieszeni czy w szufladzie.

Przez ponad 100lat, marka Peugeot jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. W ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie. Peugeot oferuje szeroką gamę specjalistycznych korkociągów, karafek do wina, dekanterów, kieliszków do degustacji win i akcesoriów dla miłośników wina na całym świecie.

  • Materiał: metal, tworzywo sztuczne
  • Wymiary po złożeniu: 13 x 2 x 3,5cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Trybuszon barmański Melchior Peugeot czarny

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  09-08-2020   GAUA

jest ok

  05-06-2019   xxx

Super wykonanie i działanie!


Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@