Trybuszon barmański Melchior Peugeot basaltowy

Kod produktu: PG-200381
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 95,92 zł 109,00
Promocja obowiązuje do: 2020-09-20
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Trybuszon barmański Melchior marki Peugeot ze wskawkami w kolorze basaltowym. Innowacyjny korkociąg sommelierski, wykorzystujący podwójną oś obrotu, dzięki czemu korek może być usunięty jednym ruchem bez konieczniości zmiany dźwigni. Aby to zrobić, należy usunąć folię z butelki za pomocą wbudowanego nożyka do cięcia folii. Wkręcić całkowicie spiralę do korka bez penetracji jego dna. Ustawić dźwignię na krawędzi szyjki butelki, a następnie podnieść uchwyt korkociągu, aby wyjąć korek. Korek jest usuwany szybko bez większego wysiłku. Charakterystyczny ergonomiczny uchwyt z miękkim w dotyku, nowoczesnym wykończeniem. Tak skonstruowany, aby działa ze wszystkimi rodzajami butelek. Po użyciu można go złożyć dla łatwego i wygodnego przechowywania w fartuchu, kieszeni czy w szufladzie.

Przez ponad 100 lat, marka Peugeot jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. W ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie. Peugeot oferuje szeroką gamę specjalistycznych korkociągów, karafek do wina, dekanterów, kieliszków do degustacji win i akcesoriów dla miłośników wina na całym świecie.

  • Materiał: metal, tworzywo sztuczne
  • Wymiary po złożeniu: 13 x 2 x 3,5cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@