Tortownica stożkowa z wyjmowanym dnem Premium Baking Birkmann 32 cm

Kod produktu: 882 096
Marka: Birkmann
CENA: 190,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Tortownica stożkowa z wyjmowanym dnem Premium Baking Birkmann. Pozwala na upieczenie naprawdę dużego biszkoptu. Jej zwężający się ku podstawie pierścień, pozwoli na stworzenie oryginalnej formy wypieku.

Forma wykonana jest ze stali węglowej i posiada warstwę wyjątkowo trwałej, nieprzywieralnej powłoki marki Whitford. Dzięki niej, wyciąganie wypieków z formy oraz jej czyszczenie po zakończeniu pieczenia jest niezwykle proste i skuteczne. Wysokiej jakości warstwa antyprzywieralna, zapewnia równomierne rozprowadzanie temperatury podczas pieczenia.

Dno formy jest pokryte specjalną emalią, dzięki czemu można również wykorzystać specjalistyczne narzędzia do krojenia ciast (łopatki, noże) bezpośrednio w formie, nie ryzykując zadrapania powierzchni.

Szczelna tortownica, posiada wystający rant dna, ułatwiający przenoszenie formy oraz dodatkowo ją uszczelniający. Wyjątkowo wysoki pierścień formy posiada mocną klamrę spinającą, wykonaną ze stali nierdzewnej.

Pierścień pozwala na całkowite otworzenie formy, a nie tylko jej powiększenie jak w innych tortownicach, co wydatnie zwiększa szanse na wyjęcie ciasta z formy bez uszkodzenia.

Przeznaczona do stosowania w piekarnikach do temperatury maksymalnej 230oC. Opakowana w tekturowe opakowanie prezentowe - dzięki czemu będzie idealna jako prezent dla miłośnika wypieków.

Kolekcja form do pieczenia Premium Baking projektowana jest zgodnie z mottem "wznieś sie na pozim premium w pieczeniu" – co zapewniają formy do pieczenia z najwyższej jakości materiałów i wykonania. Wszystkie formy stalowe Premium Baking zostały wyposażone w potrójną, niezwykle wytrzymałą powłokę nieprzywieralną, wytwarzaną przez firmę Whitford. W skład tej wyjątkowej kolekcji wchodzą m. in.: tortownice, keksówki i formy do babek.

  • Średnica: 32 cm
  • Wysokość: 6 cm
  • Pojemność: 3 Litry
  • Materiał: stal węglowa, warstwa nieprzywieralna marki Whitford
  • Myć ręcznie

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Tortownica stożkowa z wyjmowanym dnem Premium Baking Birkmann 32 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Birkmann to synonim niemieckiej solidności i perfekcji wykonania. Formy i akcesoria do pieczenia firmy Birkmann są od lat znane i cenione na całym świecie.

NEWSLETTER
@