Tortownica prostokątna z wyjmowanym dnem Easy Baking Birkmann

Kod produktu: 881 716
Marka: Birkmann
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 149,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Tortownica prostokątna z wyjmowanym dnem Easy Baking Birkmann. Wkrocz w nową erę efektywnego pieczenia z formami do pieczenia z kolekcji Easy Baking. Nowa linia form firmy Birkmann to produkty najwyższej jakości - solidne, trwałe i łatwe w czyszczeniu.

Wykonana ze stali węglowej posiada wyjątkowo trwałą warstwę nieprzywieralną marki Whitford, która ułatwia wyciąganie wypieków z formy oraz jej czyszczenie po zakończeniu pieczenia. Szczelna tortownica, posiada wystający rant dna, ułatwiający przenoszenie formy oraz dodatkowo ją uszczelniający. Wysoki pierścień formy posiada mocną klamrę wykonaną ze stali nierdzewnej. Przeznaczona do stosowania w piekarnikach do temperatury 230oC. Opakowanie prezentowe - forma jest idealna jako prezent dla miłośnika wypieków.

  • Długość: 34 cm
  • Szerokość: 23,5 cm
  • Wysokość: 8 cm
  • Pojemność: 3 Litry
  • Materiał: stal węglowa, warstwa nieprzywieralna marki Whitford
  • Myć ręcznie
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Tortownica prostokątna z wyjmowanym dnem Easy Baking Birkmann

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  21-09-2020   santa

Jestem bardzo zadowolona, oczekiwałam solidnej formy z grubej stali i taką też otrzymałam. System zapięcia bardzo dobrze wykonany. Ogólnie oceniam sklep na 5


Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Birkmann to synonim niemieckiej solidności i perfekcji wykonania. Formy i akcesoria do pieczenia firmy Birkmann są od lat znane i cenione na całym świecie.

NEWSLETTER
@