Tortownica mała z wyjmowanym dnem Easy Baking Birkmann 16 cm

Kod produktu: 881 655
Marka: Birkmann
CENA: 99,50 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Tortownica mała z wyjmowanym dnem Easy Baking Birkmann 16 cm. Forma na małego torta z podstawą o średnicy 16 cm i doskonałą, markową powłoką nieprzywierającą firmy Whitford. Jest szczelna i wyjątkowo wytrzymała, wykonana ze stali węglowej. Tortownica dostarczana jest w wysokiej jakości opakowaniu prezentowym z książeczką z przepisami (w języku angielskim), np. na pyszny sernik jagodowy. Możesz zostać profesjonalnym piekarzem w mgnieniu oka.

Od teraz każdy może piec torty! Świat tematyczny Easy Baking firmy Birkmann czyni z prostoty swoje motto: jajka, masło, cukier i mąka - to najważniejsze składniki, z których składa się ciasto. Dzięki odpowiednim akcesoriom możesz to zrobić w mgnieniu oka! Niezależnie od tego, czy są to bardzo wysokie tortownice, brytfanny i patelnie na owoce z doskonałymi powłokami Whitford zapewniającymi najlepsze właściwości zapobiegające przywieraniu, czy klasyczne urządzenia do pieczenia, takie jak pierścienie do ciasta, stojaki chłodzące i worki do wyciskania - z Easy Baking firmy Birkmann wszystko działa - i wszystko jest proste!

  • Średnica: 16 cm
  • Wysokość: 10 cm
  • Pojemność: 1 Litr
  • Materiał: stal węglowa, warstwa nieprzywieralna marki Whitford
  • Myć ręcznie
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Tortownica mała z wyjmowanym dnem Easy Baking Birkmann 16 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Birkmann to synonim niemieckiej solidności i perfekcji wykonania. Formy i akcesoria do pieczenia firmy Birkmann są od lat znane i cenione na całym świecie.

NEWSLETTER
@