Torba podróżna Reisenthel Allrounder M Happy flowers

Kod produktu: RMS7048
Dostępna ilość: 26 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 162,89 zł 179,00
Promocja obowiązuje do: 2019-04-22
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Dzięki wewnętrznym kieszeniom, uniwersalna torba w rozmiarze M to prawdziwy multitalent i idealna jako torba sportowa lub weekendowa. Jest to również idealny rozmiar bagażu podręcznego w prawie każdej linii lotniczej.

Średniej wielkości torba podróżna z serii allrounder marki Reisenthel. Wzorowana na tradycyjnej torbie lekarskiej, współczesna interpretacja mobilności. Wewnątrz, zarówno ściany boczne jak i dno wyściełane zostało delikatnym materiałem odpornym na zabrudzenia. Zamykana na zamek błyskawiczny. Wyposażona w sześć wewnętrznych, praktycznych kieszonek. Łatwe przenoszenie zarówno na ramieniu za pomocą długiego, regulowanego paska wykończonego miękką osłoną jak i za pomocą dwóch krótkich pasków osłoniętych miękkim materiałem Velcro.

Wykonana z odpornej na uszkodzenia tkaniny poliestrowej. Seria toreb podróżnych Reisenthel allrounder obejmuje szereg modeli o różnych wielkościach i atrakcyjnej kolorystyce.

  • Wymiary: 40 x 33,5 x 24 cm
  • Pojemność: 18 litrów
  • Maksymalne obciążenie: 15 kg
  • Materiał: polister

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Reisenthel stworzyła więc wiele praktycznych rozwiązań, które ułatwią funkcjonowanie naszego domu i jednocześnie nadadzą mu ciekawego, efektownego charakteru. Reisenthel stworzyło piękne pojemniki do przechowywania, kosze na pranie oraz gazetniki.

NEWSLETTER
@