Torba na zakupy i naczynie do mikrofalówki Zero Waste Lekue

Kod produktu: 3504600V16
Marka: Lekue
CENA: 116,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Torba na zakupy i naczynie do mikrofalówki Zero Waste Lekue. Rób zakupy tak, aby unikać plastikowych torebek foliowych. Świadomie wybieraj sezonowe owoce i warzywa. Przestrzegaj zdrowej i zrównoważonej diety oraz wykorzystuj resztki jedzenia. O wiele łatwiejsze do wykonania będzie to z zestawem marki Lekue, w skład którego wchodzą:

  1. Naczynie do mikrofalówki z wkładką, w którym w kilka minut przyrządzisz pyszny, zdrowy posiłek dla 1 lub 2 osób. Zachowując przy tym wszystkie wartości odżywcze, oszczędzając czas i energię elektryczną. Pojemność naczynia: 650 ml. Wymiary: długość: 24 cm; szerokość: 12,4 cm; wysokość: 5 cm. Materiał: silikon platinum.
  2. Ekologiczna torba na zakupy - materiał 100% z recyklingu, która jest najlepszą alternatywą dla jednorazowych toreb. Wyprodukowano ją z pięciu przetworzonych butelek PET o pojemności 1,5 litra każda. Torba posiada – dla wygody użytkowania – długie i krótkie uchwyty. Pojemność: 5 Litrów; długość: 37 cm; szerokość: 47 cm.
  3. Ulotka z przepisami w 12 językach (bez języka polskiego).
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Torba na zakupy i naczynie do mikrofalówki Zero Waste Lekue

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Lekue to firma, która jako pierwsza w świecie opatentowała i wprowadziła na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu używanego w kuchni - silicone platinum. Dziś marka ta rozwija ofertę o innowacyjne produkty oraz użyteczne akcesoria kuchenne.

NEWSLETTER
@