Termos stalowy z rączką Stanley Legendary Classic 1 Litr, czarny

Kod produktu: 10-08266-002
Marka: Stanley
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 20 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 202,40 zł 230,00
Promocja obowiązuje do: 2021-10-17
ILOŚĆ: -+

Najlepszy termos stalowy z rączką Stanley Legendary Classic o najbardziej praktycznej pojemności 1 Litr i podwójnych, izolowanych próżniowo stalowych ściankach - opatentowana technologia izolacji polegająca na połączeniu próżni z warstwą węglową - warstwa ta pokrywa wewnętrzne ścianki od strony próżni i tym samym tworzy barierę hamującą przenikanie ciepła, gwarantuje to jeszcze lepsze i dłuższe utrzymywanie temperatury (nawet do 24 godzin). Pokrywka termosu jest jednocześnie izolowanym kubeczkiem ułatwiającym użytkowanie.

Korek wystarczy lekko odkręcić i przechylić termos, aby napełnić kubek. Takie rozwiązanie chroni napój przed niepotrzebnym wychłodzeniem, oraz zgubieniem korka.

Poręczny, mimo swej dużej wielkości. Składana rączka ułatwia korzystanie i przechowywanie, teraz dodatkowo wzmocniona silikonem, dzięki któremu dobrze trzyma się dłoni.

Szeroki otwór ułatwia nalewanie, oraz pozwala dokładnie umyć wnętrze.

Nowa wersja kultowego termosu Stalney, który dzięki zastosowaniu mniejszej odległości pomiędzy ściankami i mniejszej próżni, przy zachowaniu tych samych właściwości izolacyjnych, ma tyle samo pojemności przy mniejszej wielkości zewnętrznej.

Zmniejszona izolacja próżniowa - mniejsza przestrzeń pomiędzy warstwami stali - to większa wytrzymałość na uszkodzenia.

Cały termos można myć w zmywarce!

Firma Stanley zaprojektowała pierszy termos ze stalowym wkładem w 1913 roku i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

 • Pojemność: 1 Litr
 • Wysokość: 35,8 cm
 • Średnica: 11,7 cm
 • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne - wolne od BPA
 • Izolacja próżniowa
 • 100% szczelności
 • Można myć w zmywarce
 • Utrzymanie temperatury*:
  • wysoka: 24 godzin
  • niska: 24 godzin
  • lód: 5 dni

*Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnie zamknięte.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Termos stalowy z rączką Stanley Legendary Classic 1 Litr, czarny

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  07-04-2020   Janusz

Legenda wśród termosów, ale zobaczymy, czy legenda będzie tylko z nazwy, czy faktycznie będzie mi służył przez lata. Oceny nie obniżam, daję 5* mam nadzieję, żę nie na wyrost.


Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@