Termos obiadowy duży z uchwytem Stanley Legendary Classic zielony 0,94L

Kod produktu: 10-07937-003
Marka: Stanley
  opinie: 3   czytaj opinie
Dostępna ilość: 16 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 213,00 zł
ILOŚĆ: -+

Duży termos obiadowy z uchytem Stanley Legendary Classic zielony o pojemności 0,94L i podwójnych, izolowanych próżniowo stalowych ściankach - opatentowana technologia izolacji polegająca na połączeniu próżni z warstwą węglową - warstwa ta pokrywa wewnętrzne ścianki od strony próżni i tym samym tworzy barierę hamującą przenikanie ciepła, gwarantuje to jeszcze lepsze i dłuższe utrzymywanie temperatury (nawet do 20 godzin). Pokrywka termosu jest jednocześnie miseczką ułatwiającą użytkowanie. Miseczka wykonana ze stali o grubości 0,7mm, także jest izolowana próżniowo. W termosie zastosowano dodatkowo wygodny uchywt dla łatwiejszego przenoszenia.

Nowa wersja kultowego termosu Stalney, który dzięki zastosowaniu mniejszej odległości pomiędzy ściankami i mniejszej próżni, przy zachowaniu tych samych właściwości izolacyjnych, ma tyle samo pojemności przy mniejszej wielkości zewnętrznej.

Zmniejszona izolacja próżniowa - mniejsza przestrzeń pomiędzy warstwami stali - to większa wytrzymałość na uszkodzenia.

Cały termos można myć w zmywarce!

Firma Stanley zaprojektowała pierszy termos ze stalowym wkładem w 1913 roku i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 0,94 Litra
  • Wysokość: 26,4 cm
  • Średnica: 12 cm
  • Miseczka o pojemności 0,354 Litra - izolacja próżniowa
  • Średnica wewnętrzna wlewu: 7,3 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne - wolne od BPA
  • Izolacja próżniowa
  • 100% szczelności
  • Utrzymanie temperatury:
    • wysoka: 20 godzin
    • niska: 24 godzin
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Termos obiadowy duży z uchwytem Stanley Legendary Classic zielony 0,94L

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  01-10-2020   JA

OK. Solidność pierwsza klasa! Jakość wykonania (mimo, że Made in China) doskonała! Cena troszeczkę wysoka, ale myślę, że warto.

  25-07-2020   Janusz

MOJA OPINIA O TYM TERMOSIE JEST BARDZO POZYTWNA

  12-05-2020   Dominiak

Super jakość! Dobra cena, najniższa na ceneo! Duży termos obiadowy, zgodny z opisem na stronach producenta stanley. moja opinia o tym termosie jest bardzo dobra.


Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@