Termos na dwa kubki herbaty 0,47 Litra czarny Stanley Legendary Classic

Kod produktu: 10-01228-073
Marka: Stanley
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 158,34 zł 182,00
Promocja obowiązuje do: 2021-09-30
ILOŚĆ: -+

Termos turystyczny na dwa kubki herbaty lub kawy Stanley Legendary Classic o pojemności tylko 0,47 Litra. Zmieścisz go w plecaku lub torbie.

Podwójne, izolowane próżniowo, stalowe ścianki - opatentowana technologia izolacji polegająca na połączeniu próżni z warstwą węglową - warstwa ta pokrywa wewnętrzne ścianki od strony próżni i tym samym tworzy barierę hamującą przenikanie ciepła, gwarantuje to jeszcze lepsze i dłuższe utrzymywanie temperatury (nawet do 15 godzin). Pokrywka termosu jest jednocześnie izolowanym, małym kubeczkiem ułatwiającym użytkowanie.

Korek wystarczy lekko odkręcić i przechylić termos, aby napełnić kubek. Takie rozwiązanie chroni napój przed niepotrzebnym wychłodzeniem, oraz zgubieniem korka.

Szeroki otwór ułatwia nalewanie, oraz pozwala dokładnie umyć wnętrze.

Nowa wersja kultowego termosu Stalney, który dzięki zastosowaniu mniejszej odległości pomiędzy ściankami i mniejszej próżni, przy zachowaniu tych samych właściwości izolacyjnych, ma tyle samo pojemności przy mniejszej wielkości zewnętrznej.

Zmniejszona izolacja próżniowa - mniejsza przestrzeń pomiędzy warstwami stali - to większa wytrzymałość na uszkodzenia.

Cały termos można myć w zmywarce!

Firma Stanley zaprojektowała pierszy termos ze stalowym wkładem w 1913 roku i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

 • Pojemność: 0,47 Litra
 • Wysokość: 26,1 cm
 • Średnica: 7,9 cm
 • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne - wolne od BPA
 • Izolacja próżniowa
 • 100% szczelności
 • Można myć w zmywarce
 • Utrzymanie temperatury*:
  • wysoka: 15 godzin
  • niska: 15 godzin
  • lód: 2 dni

*Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnie zamknięte.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Termos na dwa kubki herbaty 0,47 Litra czarny Stanley Legendary Classic

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-08-2020   Krystian

Świetny termos od "kultowej" marki - taki slogan, ale faktycznie termosy tej marki mają doskonałe opinie na całym świecie i faktycznie taki jest w rzeczywistości. Gorąco polecam termosy Stanley!!!!

  27-05-2020   FIlip

termos już sprawdzony w warunkach polowych, na rybach, działa, długo trzyma ciepło, co tu dużo gadać


Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@