Tarki kuchenne Cuisipro

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Dlaczego tarki kuchenne z V-Collection marki Cuisipro są takie dobre?

Czy dlatego, że V brzmi jak VIP? Tarki kuchenne Cuisipro nie są mikrotarkami.

Oto kilka najważniejszych informacji dotyczących tarek V:

  1. Wielkość: gdy porównamy tarki do warzyw z tej serii do innych tarek, w których to uchwyt jest szerszy niż część robocza okaże się, że wąska tarka Cuisipro jest szeroka!
  2. Powierzchnia części roboczej wykonana jest ze stali nierdzewnej, ale dzięki laserowej obróbce posiada podłużne mikrozagłębienia powodujące, że tarty materiał nie przykleja się na całej powierzchni, dzięki czemu przesuwanie jest łatwiejsze.
  3. Zęby: tarki do owoców V biorą swoją nazwę od kształtu nacięć strugających. Nacięcia te ułożone są w ukośnie do środka tarki, co powoduje, że skrawanie materiału zaczyna się od zewnątrz i kieruje do wewnątrz. Efekt jest taki, że nie potrzeba mocno naciskać, aby skrawać warzywa. Dodatkowo sam proces jest dużo bardziej bezpieczny, gdyż tarte warzywo czy owoc samoistnie utrzymuje się wzdłuż osi tarki i nie grozi nam skaleczenie w wyniku zsunięcia się go na bok. Dodatkowo zęby są ostrzone metodą trawienia.
  4. Sztywność: tarki kuchenne z podwójnym ostrzem są zbudowane z grubej stali nierdzewnej, dzięki czemu nie wyginają się jak tańsze tarki popularne.
  5. Uchwyt to elegancja i trwałość - tarki kuchenne z grubymi ostrzami wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, dzięki czemu są bardzo eleganckie, a przede wszystkim trwałe. Moletowanie uchwytu gwarantuje pewne trzymanie w dłoni. Masa uchwytu daje doskonałe wyważenie, jak w wysokiej jakości nożach.
  6. Osłona: wszystkie tarki kuchenne dwukierunkowe marki Cuisipro posiadają osłonę z trwałego, przeźroczystego tworzywa. Osłona może być zamocowana pod tarką tworząc pojemniczek na tarty materiał. Naniesiona podziałka pomaga zmierzyć jego ilość.
  7. Silikonowa stopka jest na całej szerokości sztywnej ramy tarki, co umożliwia pewną i wygodną pracę bez ryzyka poślizgu, obrotu czy wyginania.
  8. Oferta Cuisipro to tarki kuchenne z grubymi oczkami, tarki kuchenne z szerokim ostrzem, tarki kuchenne z drobnym ostrzem, tarki kuchenne czterostronne, tarki sześciostronne.
NEWSLETTER
@