Tacka łazienkowa na biżuterię Blomus Sono tarmac

Kod produktu: B69158

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Pojemniki łazienkowe, kubki na szczoteczki do zębów

Opis produktu

Tacka łazienkowa na biżuterię Blomus Sono tarmac to świetny, praktyczny dodatek do projektu Twojej łazienki. Stwórz swoją własną oazę dobrego samopoczucia! Taca Sono w eleganckim kolorze Tarmac (asfalt) zapewnia miejsce na np. dozownik mydła i uchwyt pasty do zębów, ale może być również używana jako miejsce do przechowywania innych artykułów higienicznych. Matowa, miękka w dotyku fasada w ciemnym, aksamitnym odcieniu szarości jest przyjemna w dotyku. Wewnątrz tacka jest szkliwiona i łatwa do czyszczenia.

Sono to ceramiczne akcesoria do łazienki projektowane zgodnie z hasłem wszystko czego potrzebujesz to dobre samopoczucie. Wykonane z najwyższą starannością, zaprojektowane przez markę Blomus. Obłe kształty, świetne wykończenie, praktyczne akcesoria, które ozdobią Twoją łazienkę. W tej wyjątkowej, nowoczesnej serii znajdziesz dozowniki do mydła w płynie, szczotki do WC, praktyczne pojemniki łazienkowe i podstawki.

Blomus to jeden ze światowych liderów w produkcji elementów wyposażenia wnętrz, a w szczególności akcesoriów łazienkowych. Firma słynie z indywidualnego, ekskluzywnego stylu z wykorzystaniem prostych kształtów geometrycznych i stosowania najwyższej jakości materiałów.

  • Długość: 19 cm
  • Szerokość: 10 cm
  • Wysokość: 2,5 cm
  • Materiał: ceramika, silikon
  • Projekt: Flöz Industrie Design
NEWSLETTER
@