Taboret łazienkowy Cenius Zack

Kod produktu: 40334

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Wieszaki łazienkowe na ręczniki, uchwyty i relingi

Opis produktu

W łazience jest bardzo przydatny, zwłaszcza jeśli nie masz miejsca na przykład na szlafrok lub ręcznik. Taboret łazienkowy Cenius Zack, bo o nim mowa, to praktyczny mebel, który znakomicie pasuje do nowocześnie lub surowo urządzonych łazienek. Wykonany jest ze stali nierdzewnej wysokiej klasy, która posiada właściwości antybakteryjne.

Jego konstrukcja opiera się na nóżkach, zapobiegających porysowaniu podłogi. Polerowana powierzchnia nie pozwala na pozostawianie nieestetycznych śladów palców. Siedzisko o powierzchni 40x40 cm wykończone jest białą skórą ekologiczną. Mebel jest wygodny, a jego wysokość wynosi 45 cm.

Taboret łazienkowy Cenius Zack jest odporny na działanie pary wodnej, która powstaje w łazience podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem. Ze względu na swą minimalistyczną stylistykę sprawdzi się w każdym pomieszczeniu łazienkowym, także tym o wysokim standardzie. Marka Zack słynie z wysokiej jakości wykonania, dbałości o wszystkie detale produktów, jak też o ich nowoczesny wygląd. 

  • Wysokość: 45cm
  • Powierzchnia siedziska: 40 x 40cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10 polerowana, skóra ekologiczna
NEWSLETTER
@