Sztućce do owoców morza Kitchen Craft

Kod produktu: KCSEAFOOD
  opinie: 0
CENA: 137,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Owoce morza, które po włosku brzmią frutti di mare, a po angielsku seafood coraz bardziej zyskują uznanie Polaków. Świat mórz i oceanów kryje w sobie ciekawą ofertę kulinarną i obejmuje skorupiaki i mięczaki, w tym małże, głowonogi i szkarłupnie.

Sztućce do owoców morza Kitchen Craft to wyjątkowy zestaw sztućców przeznaczonych do ich konsumpcji i zaprojektowanych przez uznaną na świecie markę. Komplet został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej trwałej i niezwykle wytrzymałej.

W skład zestawu wchodzą dwie sztuki szczypców do zgniatania kleszczy homarów, raków i krabów oraz sześć sztuk widelczyków. Specjalne narzędzia ułatwiają oddzielenie ostryg od muszli oraz wydostanie mięsa ze skorupiaków. Sztućce do owoców morza Kitchen Craft skutecznie ułatwiają jedzenie owoców morza.

Estetycznie i oryginalnie opakowany zestaw będzie także idealnym pomysłem na nietuzinkowy prezent. Docenią go zarówno koneserzy, jak i amatorzy frutti di mare. Praktyczny i oryginalny komplet to doskonała propozycja dla miłośników tych przysmaków. Poszczególne elementy nadają się do mycia w zmywarkach.

W zestawie znajdują się:

  • szczypce do zgniatania kleszczy homarów, raków i krabów - 2 sztuki
  • widelczyki ułatwiające wydostanie mięsa ze skorupiaków oraz oddzielenie ostryg od muszli - 6 sztuk

Estetyczne opakowanie z tworzywa sztucznego - zestaw idealny na prezent zarówno dla konesera, jak i amatora frutti di mare. Sztućce można myć w zmywarce.

  • Materiał: stal nierdzewna

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@