Szklanki do dużych drinków Tower Schott Zwiesel 6 sztuk

Kod produktu: SH-8880-79-6
Dostępna ilość: 4 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 138,00 zł
ILOŚĆ: -+

Szklanki do dużych drinków Tower Schott Zwiesel 6 sztuk. Seria szklanek Tower to odpowiedź na renesans kultury barowej. Kolekcja stworzona w modnym i funkcjonalnym stylu Bauhaus. Szklanki tower mają niezwykły rys i formę, która dodatkowo pozwala na ich sztaplowanie.

Od Nowego Jorku po Tokio kultura barowa przeżywa renesans i ożywia klasyczne koktajle na globalnej scenie. W formalnym nawiązaniu do nowoczesnego i funkcjonalnego designu Bauhaus, elegancki kształt Tower nadaje kształt i kontur szkła, a także sprawia, że można je układać w stosy i estetycznie ułożyć alkochol i lód w dwóch, widocznych warstwach.

Formalne udoskonalenie nie tylko tworzy nowoczesną elegancję, ale także ma sens funkcjonalny: przestrzenna forma zmniejsza obciążenie na krawędzi szkła, gdy szklanki są ułożone w stos, a tym samym zwiększa ich trwałość. Ponieważ szklanki w stosach zajmują mniej miejsca na półkach, nadają się do barów domowych, barów hotelowych i tętniących życiem klubów. Szkło jest wytrzymałe, idealne do układania w stosy i jest wykonane w Niemczech z opatentowanego szkła kryształowego Tritan®.

  • Pojemność: 582 ml
  • Wysokość: 15,2 cm
  • Średnica: 8,8 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan® Protect wolne od związków baru i ołowiu
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szklanki do dużych drinków Tower Schott Zwiesel 6 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@