Szczotka do WC w marmurowym pojemniku Cosmos Kela

Kod produktu: KE-23068
  opinie: 0
CENA: 259,90 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Szczotka do WC w marmurowym pojemniku Cosmos Kela. Wewnątrz marmurowej podstawy znajduje się pojemnik ze stali nierdzewnej, w którym umieszczamy szczotkę. Takie rozwiązanie zapobiega kontaktowi mokrej szczotki z marmurem. Wysokiej jakości materiały i solidne wykonanie sprawiają, że zarówno wygląd jak i użytkowanie szczotki będzie przyjemne przez wiele lat.

Uwaga: każdy egzemplarz produktu z uwagi na użycie naturalnego materiału, może różnić się od tego przedstawionego na załączonym zdjęciu - zarówno odcieniem koloru jak i fakturą.

  • Średnica podstawy: 12 cm
  • Wysokość: 46 cm
  • Materiał: marmur, stal nierdzewna (uchwyt szczotki oraz wewnętrzny pojemnik), tworzywo sztuczne
  • Waga: 2,76 kg
  • Wymienna końcówka szczotki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Keck and Lang GmbH - to firma z ponad 115-letnim doświadczeniem jako producent akcesoriów łazienkowych i akcesoriów kuchennych. Kela przywiązuje dużą wagę do rozwoju nowych produktów o innowacyjnym wzornictwie i wysokiej jakości, a z ponad 1800 produktów, oferuje szeroką gamę różnych elementów wyposażenia łazienki i kuchni. W naszym internetowym sklepie Kela znajdziesz przydatne, atrakcyjne i wysokiej jakości akcesoria do łazienki, kuchni i domu, dzięki czemu poczujesz się jak w domu.

NEWSLETTER
@