Świeca zapachowa True Love Animikados

Kod produktu: ZVV007RCAMGB
  opinie: 0
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 49,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Świeca zapachowa True Love Animikados.

Aromaty mają magiczną zdolność przenoszenia nas w czasie i przestrzeni. W rzeczywistości mają bezpośredni wpływ na nasz nastrój i mogą stać się potężnym narzędziem, które napełni nas energią i dobrobytem.
Dlatego aromaty Animikado próbują wyjść poza zmysł węchu i dotknąć duszy. Podążając za marką, istnieje cała filozofia, która jest istotna dla aromaterapii, aby zmienić lub poprawić nasz nastrój poprzez promowanie takich wartości jak wolność, radość, optymizm, dobry humor lub entuzjazm dla życia.

Animikado to nie tylko dyfuzory, które świetnie pachną, to także stany umysłu reprezentowane przez urocze postacie, z którymi możemy się identyfikować lub poprzez które możemy zidentyfikować ludzi, którzy nas otaczają.

Ten mały, nocny kwiat wydziela cały swój aromat w sezonie letnim. Można powiedzieć, że zapachowy, jaśminowy odświeżacz powietrza o zapachu nocy pachnie jak "wspomnienia letniej nocy". Zapach, który nas urzeka i wprowadza nas w stan spokoju i dobrego samopoczucia. Niech ten aromat rozkwita w Twoich pokojach.

Nuty główne: Ylang-ylang, jaśmin nocny i owoce wodne.

Nuty serca: bursztyn, tuberoza, muguet, goździk i irys.

Nuty w tle: jaśmin, brzoskwinia i nuty drzewne.

Ustaw świecę w pozycji pionowej, zawsze na odpornych na ciepło powierzchniach i pamiętaj, aby ją zgasić przed zużyciem do końca. Aby zapobiec topieniu się, należy unikać umieszczania go na piecach i innych gorących powierzchniach. Aby wypalić równomiernie wosk, należy zachować knot 6 mm i pozostawić wosk do ostygnięcia przed ponownym użyciem. Zgaś świecę po 4 godzinach nieprzerwanego użytkowania i zabezpiecz przed zabrudzeniem.

  • Wysokość: 12,3 cm
  • Średnica: 8 cm
  • Materiał: szkło, drewno, wosk roślinny
  • Czas palenia: 40 godzin
  • Wyprodukowano w Hiszpanii

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Świece Lacrosse marki Ambientair to ponadczasowy styl i rozpoznawalny design z ciekawym efektem chromatycznym inspirowanym odcieniami natury. Lacrosse doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza, wypełniając atmosferę wyjątkowymi zapachami.

NEWSLETTER
@