Świeca zapachowa Red Berries Lacrosse 40 godzin

Kod produktu: ZVV045RRLC
  opinie: 0
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 59,00 zł
ILOŚĆ: -+

Świeca zapachowa Red Berries Lacrosse.

Różne, oryginalne, z własną osobowością ... Numer jeden w każdym domu! Intensywność i dzikie nuty zapachowego odświeżacza powietrza o czerwonym zapachu są głównymi bohaterami tego kultowego aromatu. Rozpoznawalne, ale także tajemnicze, nie pozostaną niezauważone. Słodkie akcenty i cytrusy w wybuchowym aromacie.

 • Nuty główne: truskawki, świeża trawa i mandarynka.
 • Nuty serca: tuberoza, kubek, malina i nuty ozonowe.
 • Nuty w tle: jaśmin i cynamon.

Świece zapachowe nie są przeznaczone tylko do zaciemnienia: jest jedna na każdą chwilę, na każdy kąt, na każdy nastrój lub na każdą potrzebę. Niezależnie od tego, czy są perfumowane czy nie, są one wytwarzane z naturalnego wosku roślinnego, a dzięki długiemu działaniu utrzymują aromat aż do końca, konsumując równomiernie i perfumując swój pobyt nawet wtedy, gdy są wyłączone. Aromatyczne świece są naturalne i zawierają dużą koncentrację perfum i olejków eterycznych.

Zdejmij drewnianą pokrywę i umieść świeczkę w pozycji pionowej, zawsze na odpornych na ciepło powierzchniach. Aby Twoje Aromatyczne świece Lacrosse nie stopiły się, unikaj wkładania ich do pieców i innych gorących powierzchni. Trzymaj je z dala od dzieci, zwierząt domowych, zasłon, wentylatorów i kanałów wentylacyjnych i nigdy nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru. Zachowaj 10 cm przestrzeni między świecami. Aby zapewnić równomierne spalanie, zachowaj knot 6 mm i niech wosk ostygnie przed ponownym użyciem. Zgaś świecę po 4 godzinach nieprzerwanego użytkowania i zabezpiecz wosk przed zabrudzeniem.

Lacrosse Aromatyczne świece naturalne są wyposażone w szklane naczynia, wosk roślinny, niezbędne perfumy i prawdziwą drewnianą pokrywę. Lacrosse oferuje perfumy, które przywołują wspomnienia i doświadczenia. Każda świeca tworzy niepowtarzalny zestaw kolorów w zależności od zapachu.

Świeca płonie około 40 godzin. Jest pięknie zapakowana w pudełko.

Lacrosse marki Ambientair oferuje ponadczasowy styl i rozpoznawalny design z ciekawym efektem chromatycznym inspirowanym odcieniami natury. Lacrosse doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza, wypełniając atmosferę wyjątkowymi zapachami. Duch przygody Lacrosse miesza się w każdym z dziesięciu emblematycznych domowych zapachów inspirowanych naturalnymi elementami.

Ambientair tworzy wspaniałe produkty zapachowe w Hiszpanii od 1997 roku i rozszerzył się do ponad 40 krajów na całym świecie.

 • Aromat: czerwone jagody
 • 0% alkoholu
 • Wyprodukowana w Hiszpanii
 • Wysokość: 8 cm
 • Szerokość: 8 cm
 • Głębokość: 8 cm
 • Materiał: szkło, drewno, wosk roślinny
 • Czas palenia: 40 godzin
Rozwiń

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Świece Lacrosse marki Ambientair to ponadczasowy styl i rozpoznawalny design z ciekawym efektem chromatycznym inspirowanym odcieniami natury. Lacrosse doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza, wypełniając atmosferę wyjątkowymi zapachami.

NEWSLETTER
@