Świeca zapachowa Dream Catcher Animikados

Kod produktu: ZVV007LEAMGB

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Świece zapachowe długo utrzymujące zapach The Olphhactory i Lacrosse

Opis produktu

Świeca zapachowa Dream Catcher Animikados.

Zapach zimnej wody zapewnia powiew świeżego powietrza z nutą drzewa sandałowego, w połączeniu z nutami rozmarynu, cytryny i drzewa sosnowego. Świeżość w najczystszej postaci, którą tylko odświeżacz powietrza zimnej wody może rozprzestrzeniać się w najbardziej przeciążonych środowiskach.

Nuty główne: cytryna, galbanum i sosna.

Nuty serca: różowy pieprz, kwiat pomarańczy i fiołek.

Nuty w tle: bursztynowy i jasny las.

Aromaty mają magiczną zdolność przenoszenia nas w czasie i przestrzeni. W rzeczywistości mają bezpośredni wpływ na nasz nastrój i mogą stać się potężnym narzędziem, które napełni nas energią i dobrobytem.
Dlatego aromaty Animikado próbują wyjść poza zmysł węchu i dotknąć duszy. Podążając za marką, istnieje cała filozofia, która jest istotna dla aromaterapii, aby zmienić lub poprawić nasz nastrój poprzez promowanie takich wartości jak wolność, radość, optymizm, dobry humor lub entuzjazm dla życia.

Animikado to nie tylko dyfuzory, które świetnie pachną, to także stany umysłu reprezentowane przez urocze postacie, z którymi możemy się identyfikować lub poprzez które możemy zidentyfikować ludzi, którzy nas otaczają.

Ustaw świecę w pozycji pionowej, zawsze na odpornych na ciepło powierzchniach i pamiętaj, aby ją zgasić przed zużyciem do końca. Aby zapobiec topieniu się, należy unikać umieszczania go na piecach i innych gorących powierzchniach. Aby wypalić równomiernie wosk, należy zachować knot 6 mm i pozostawić wosk do ostygnięcia przed ponownym użyciem. Zgaś świecę po 4 godzinach nieprzerwanego użytkowania i zabezpiecz przed zabrudzeniem.

  • Wysokość: 12,3 cm
  • Średnica: 8 cm
  • 0% alkoholu
  • Materiał: szkło, drewno, wosk roślinny
  • Czas palenia: 40 godzin
  • Wyprodukowano w Hiszpanii
NEWSLETTER
@